Organizasyon Hizmetleri

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Çocuklarımızın güzel anılar yaşayarak büyümeleri ve yaşadıkları güzel anılar ile hayata daha mutlu hazırlanmaları elbette ki tüm anne ve babaların en büyük istekleri arasında yer alıyor. Bunun için çocuklarımızın her türlü ihtiyacını karşılamaya özen gösteriyor ve bu kapsamda da onların mutluluklarını düşünüyoruz. İşte bu nedenle bir erkek çocuğu için de en güzel ve unutulmaz anlar arasında sünnet anısı gelir. Çocuk için acı gibi görünen bu anı, sünnet düğünü organizasyonu ile güzel hale getirilebilir. Peki, bu organizasyon nasıl gerçekleştirilir? Sizlere Dolunay Organizasyon olarak organizasyon sürecimizden bahsetmeye çalışalım.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

sünnet organizasyonu mehter takımı gösterisi

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Sünnet anısını güzel hale getirmek için hazırlanan sünnet düğünü organizasyonlarında pek çok kritere dikkat etmek gerekecektir. Her biri diğerinden önemi olan bu kriterler, organizasyonun işleyişini doğrudan etkileyeceği için, uzman organizasyon firmalarından hizmet almak en önemli değer konumundadır. Peki, biz Dolunay Organizasyon olarak nasıl hareket ediyoruz?

 • Organizasyonun gerçekleştirileceği yer sizin eviniz veya size özel olarak hazırlanmış bir dış mekan olabilir. Bunun tercihi tamamen size aittir. Evde sünnet organizasyonu da son dönemlerde önemli bir tercihtir.
 • Evinizde düzenlenecek olan bir sünnet organizasyonunda, evin süslemesi bizzat gerçekleştirilmekte olup, tüm detaylar da göz önünde bulundurulmaktadır.
 • Bir dış mekanda gerçekleştirilecek ise, dış mekan tamamen sizin taleplerinize göre hazırlanmakta ve bu şekilde kusursuz düzenleme gerçekleştirilmektedir.
 • At üzerinden gezinti, davul zurnalı gösteriler, araç konvoyu dikkat çekmekle beraber, bunun yanında yemekli veya Kuranlı sünnet düğünü organizasyonu da tarafımızca hazırlanabilmektedir. Bu konulardan içeriğimizin devamında sizlere bahsedeceğiz.
 • Yeniçeriler eşliğinde, sünnet tahtında salona getirilen çocuklarımız, kendilerini çok güzel hissetmekte ve bu şekilde sünnet anısı çocuğumuzun aklında harika bir iz bırakmaktadır.
 • Mehter takımı ve aynı zamanda çocuklarımız için düzenlenen animasyonlar, gösteriler ve palyaço etkinlikleri de sünnet düğününü çocukların gözünde unutulamaz hale getirmektedir.
 • Organizasyonun İslami bir organizasyon olmasını talep ederseniz de Dolunay Organizasyon sizin yanınızdadır. Kuranlı, ilahili ve semazenler eşliğinde bir sünnet organizasyonu, tüm kriterleri içerisinde barındıracak şekilde ortaya konulmaktadır.

Çocuğunuzun aklında sünnetin güzel bir anı olarak kalmasını isterseniz, sünnet organizasyonu en önemli tercih olacaktır. Peki, sünnet düğünü organizasyon fikirleri nelerdir? Bu tür organizasyonlar hangi şekillerde gerçekleştirilebilir?

Sünnet Düğünü Organizasyon Fikirleri

sünnet organizasyonu taht ve yeniçeri askerleri
Sünnet Düğünü Organizasyonu Fikirleri

Sünnet düğünlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Çünkü çocukların akıllarında bu anının güzel bir şekilde kalmasına yardımcı olur. Bununla beraber organizasyonların farklı fikirler çerçevesinde gerçekleştirilebilmeleri de, çocukları ve aileleri için tercih olanaklarını ortaya çıkaracaktır. Peki, sünnet düğünü organizasyon fikirleri nelerdir? Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim.

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

sünnet düğünü masa sandalye kiralama
Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet organizasyonunda çeşitliliğin fazla olması ve çocukların eğlenebilmeleri için farklı uygulamaların oraya konulması gerekir. Bunun için sünnet organizasyonlarında dikkat ettiğimiz kriterlerden bir tanesi de yemekli olması ile ilgilidir. Çünkü yemekli sünnet düğünü organizasyonlarında konuklar memnun olmakta, çocuklar da eğlenirken yemeklerini yiyebilmektedirler. Modern sünnet düğünü arayışında olanlar için de yemekli ve hoş bir mekanda düzenlenen organizasyonlar harika bir seçenektir. Bu nedenle Dolunay Organizasyon olarak sizlere yemekli sünnet düğünü organizasyonu ile ilgili tüm değerleri sunmaktayız. Burada dikkat çeken konular ise şu şekildedir:

 • Yemekli organizasyonlar evinizde ve dış mekanda da olabilir.
 • Yemek tercihini sizler yapabilirsiniz.
 • Yemeklerin sunumu ile ilgili kriterler hakkında fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Yukarıda da görüldüğü üzere, yemekli sünnet düğünü organizasyonlarında siz düğün sahiplerinin taleplerine sonuna kadar karşılık verilmektedir. Aynı zamanda yemekli sünnet düğünü fiyatları da farklı taleplere göre değişiklik göstermektedir.

Kuranlı ve Dini Sünnet Düğünü Organizasyonu

Erkek çocukları için sünnet, İslamiyet’in bir emridir. Çocukların sünnet hatırasını acı bir şekilde hatırlamamaları için de bu tip organizasyonlar düzenlenmektedir. Ancak bundan önce önemli olan, organizasyonların İslami değerleri içerisinde barındırması ile ilgilidir. İşte bu kapsamda Dolunay Organizasyon sizlere Kuranlı sünnet organizasyonlarında çeşitli hizmetleri sunmaktadır. Peki, bunlar nelerdir?

 • İlahi ekibi ile doyumsuz ilahi dinleme imkanı,
 • Semazenler sayesinde, sünnet organizasyonunun güzel bir anlama bürünme şansı,
 • Mevlütlü sünnet düğünü organizasyonu ile mevlüt eşliğinde bir organizasyon seçeneği,
 • Kuran-ı Kerim’in tilavetli bir şekilde okunması ve organizasyondaki konuklar için güzel bir dinginlik oluşturulması, Kuranlı sünnet organizasyonlarında oldukça önemlidir.

İslami sünnet düğünlerinde ön planda olan yukarıdaki özellikler ve daha fazlası, sizlere farklı duyguları hissettirecektir. İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu isimli içeriğimizi de inceleyebilirsiniz. Bu durum hem sünnet düğününün daha anlamlı olmasını sağlayacak, hem de İslami değerlere önem verilmiş olacaktır. Farklı şekillerde gerçekleştirilebilecek olan çeşitli organizasyonlar da bulunur. Bunlardan biri de kırsal alanlarda gerçekleştirilen sünnet organizasyonlarıdır.

Kır Sünnet Düğünü Organizasyonu

kır sünnet düğünü mehter takımı
Kır Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kırsal alanlar, insanlara daha fazla huzur verir ve pek çok organizasyon da bu alanlarda gerçekleştirilir. Peki, bu alanların özellikleri nelerdir?

 • Huzur dolu bir organizasyon imkanı sunar.
 • Çocuklara özel bir organizasyon olduğundan dolayı, çocuklar için doğa içerisinde eğlenme imkanı ortaya çıkar.
 • Temiz hava içerisinde aileler sohbetler eder ve gerçekleştirilen organizasyonun tesiri daha olumlu olur.
 • Fotoğraf çekmek için daha fazla alan ortaya çıkar.

Yukarıdaki kriterler ve daha fazlası, kır sünnet düğünü organizasyonlarında ön plana çıkmaktadır. Bahçede sünnet organizasyonu da burada bir başka seçenek olabilir. Bu nedenle sünnet düğünü organizasyonları arasında seçim yapmak isterseniz, kırsal alanların tercihi sizlere farklı bir duygu katabilir.

Sünnet Düğünü Organizasyon Paketleri

Sünnet düğünü organizasyonu için farklı konseptler oluşturmak mümkündür. Bu anlamda birçok farklı konsept gerçekleştirdik. Gerçekleştirdiğimiz konseptlerden etkilenen ve bizleri dostlarına tavsiyen eden yüzlerce müşterimiz olmasından gurur duyuyoruz. Akabinde sünnet organizasyonu kampanyası da paketlerde çeşitlilik getirmektedir. Firmamızın belirli süreçlerde düzenlediği kampanyalar ve paketlere ek hizmetleri, kampanyalı hizmetten yararlanmanıza olanak sağlamaktadır.

Sünnet Düğünü Organizasyonu sizin evinizde yapılabileceği gibi, size özel dış mekanlarda da yapılabilir. Eğer eviniz haricinde bir dış mekan seçimi gerekiyorsa, davetli sayınız, mekanın yeri, açık alan, kapalı alan olması vb. tüm detayları birlikte değerlendiriyor ve size en uygun mekanı birlikte belirliyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Etkinlikleri

Sünnet Düğünü Organizasyonu Etkinlikleri

Davullu, Zurnalı organizasyonlar, at üzerinde gezinti, araç konvoyu ile gerçekleştirilen etkinlikler, organizasyonun yemekli veya yemeksiz olması gibi birçok ayrıntı bulunmaktadır. Sizinle fikir alışverişi yaptıktan sonra, size en uygun sünnet düğün organizasyonu paketimizi önerebilir veya sadece size özel bir sünnet düğünü organizasyonu paketi oluşturabiliriz. Aynı zamanda sünnet organizasyon malzemeleri de, sizlerin taleplerine göre değişiklik göstermekte, bu şekilde profesyonel bir plan ortaya çıkmaktadır.

Sünnet düğünü denilince tabi ki aklımıza çocuklarımız geliyor. Onları da unutmadık. Canlı müzik, palyaço, animasyon gösterileri, onlara özel hazırlanan pastalar, sünnet düğününde giyecekleri kıyafetlere kadar tüm ayrıntıları sizin adınıza düşünüyor ve hayata geçiriyoruz.

Eğer sünnet düğünü organizasyonu sizin evinizde yapılacak ise, evinizin iç süslemesi tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Tüm detaylar bizim tarafımızdan organize edildiği için, gönül rahatlığı ile misafirlerinizi ağırlayabilir ve bu mutlu günün tadını sevdikleriniz ile birlikte çıkarabilirsiniz.tli sayınız, mekanın yeri, açık alan, kapalı alan olması vb. tüm detayları birlikte değerlendiriyor ve size en uygun mekanı birlikte belirliyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Firması Ne Yapar?

Sünnet Düğünü Organizasyonu Firması

Sünnet düğünü organizasyonu boyunca başka neler yapılıyor diye merak edebilirsiniz. Fikir sahibi olmanız açısından birkaç örnek vermek isteriz.

 • Mehter takımı gösterileri ile birlikte mehter marşları çalıyoruz.
 • Salon girişinde misafirlerinizi, çocuğunuz sünnet tahtı üzerinde, Yeniçeri askerlerimiz ile birlikte karşılıyoruz.
 • Palyaço ve animatörlerimiz ile, salondaki tüm çocuklarımızı eğlendiriyoruz.
 • Balon süsleme organizasyonu ve masa sandalye süsleme işlemi yaparak mekana değer katıyoruz.
 • Patlamış mısır arabaları ve pamuk şeker arabasıyla çocuklarınıza ikramlıklar veriyoruz.
 • İslami Sünnet Düğünü Organizasyonu ise;
 • İslami sünnet düğünlerinde Tasavvuf Grubu ve İlahi Grubu, İlahi Eserleri ile, sizin ve misafirlerinizin ruhuna dokunuyoruz.
 • Semazen ekibi gösterilerimiz ile İslami sünnet düğününe uygun programlar yaparak, organizasyonunuza artı bir değer katıyoruz.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, fiyatlar da taleplerinize göre değişiklik göstermektedir. Peki, bu organizasyonların fiyatlandırmalarında hangi kriterlere dikkat edilmektedir?

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Sünnet düğünlerinin çeşitlerinden ve uygulanma biçimlerinden sizler için yukarıda detayları ile birlikte bahsetmeye çalıştık. Buradan hareketle, sünnet düğünü organizasyonlarının fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Peki, fiyatlandırmalarda neler ön plandadır?

 • Sünnet düğününün hangi organizasyon türüne göre gerçekleştirildiği,
 • Mehter takımı, semazen, davul zurna ve sünnet tahtı gibi seçeneklerin tercih edilip, edilmediği,
 • Yemekli veya yemeksiz bir organizasyon oluşu,
 • Organizasyonun evlerde veya dış mekanlarda gerçekleştirilip, gerçekleştirilmeyeceği,
 • Organizasyon hakkında ailelerin özel talepleri gibi daha pek çok değere göre fiyatlarımızda farklılıklar ortaya çıkmaktadır.
Mevlitli Sünnet Düğünü Paketi
4000 TL
Sunum, Sohbet, Kur'an Tilaveti ve Mevlit
2 Tane Semazen
Sünnet Tahtı
4 Tane Yeniçeri Askeri
2 Konfeti - 2 Volkan
Mekan Balon Süslemesi ve Kapı Kemer Süslemesi
Taht Arkası Balon Süsleme
Balon Ağacı
Papatya ve Serpme Balon Süsleme
Palyaço Animatör
100'er Tane Türk Bayrağı ve Şekilli Sosis Balon
Sınırsız Yüz Boyama
Palyaço Oyun Aktiviteleri
Altın Çikolata Para
Hoşgeldiniz Yazısı
Genel Organizasyon Planlama ve Uygulaması
Mehterli Kır Sünnet Paketi
7500 TL
Popcorn Arabası (Sınırsız)
Osmanlı Macunu (Sınırsız)
Pamuk Şeker Arabası (Sınırsız)
Sünnet Tahtı
8 Kişilik Mehter Takımı
4 Tane Yeniçeri Askeri
2 Konfeti - 2 Volkan
Mekan Balon ve Kapı Kemer Süslemesi
Taht Arkası Balon Süsleme
Balon Ağacı
Papatya ve Serpme Balon Süsleme
Palyaço Animatör ve Oyun Aktiviteleri
100'er Tane Türk Bayrağı ve Şekilli Sosis Balon
Sınırsız Yüz Boyama
Altın Çikolata Para
Hoşgeldiniz Yazısı

Sizlere Dolunay Organizasyon olarak her türlü organizasyon fikrini en iyi şekilde sunmanın yanında, uygun fiyat avantajını da sağlamamız, bizleri bu nedenle ön plana çıkarmaktadır. Sizler de seçenekleri bol ve uygun fiyatlı organizasyonlar için Dolunay Organizasyon’u tercih edebilirsiniz.

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu – Dolunay Organizasyon

İstanbul Sünnet Düğünü Organizasyonu

Çocuğunuzun sünnet hatırasını olumlu şekilde sonlandırmak isterseniz, sünnet düğünü organizasyonları tam size göre. İstanbul ve çevre illerde 2000 yılından itibaren hizmetlerine devam eden Dolunay Organizasyon firmamız bu nedenle tercih edilmeye devam etmektedir. Firmamızın sizler için sunduğu pek çok olanak bulunmakla beraber, neden Dolunay Organizasyon? sorusuna da cevap vermek istiyoruz.

 • Dolunay Organizasyon, tecrübeli ve bu nedenle tercih edilen bir firmadır.
 • İstanbul ve çevre illerde hizmetlerini en etkin şekilde sürdürmektedir.
 • Uzman çalışma arkadaşları ile adından sıkça söz ettirmekte, bu nedenle organizasyonlara gerekli özeni tam anlamıyla göstermektedir.
 • Misyon ve vizyonu çerçevesinde müşteri memnuniyetine dikkat edildiği için, yüzlerce memnun müşteri ve daha fazlası, “Neden Dolunay Organizasyon?” sorusuna açık bir şekilde cevap vermektedir.

Dolunay Organizasyon, sizlere en profesyonel ve uygun fiyatlı şekilde hizmet veren bir firma konumunda olmakla beraber, sünnet düğünü organizasyonu ile ilgili pek çok farklı fikirleri de hayata geçirmektedir. Bu nedenle bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Konuya ilişkin daha fazla bilgi almak ve organizasyon talebinde bulunmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Resimleri

Sünnet Düğünü Organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

[single_loop]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar