Organizasyon Hizmetleri

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonu 2023

Sünnet düğünü organizasyonu, çocukların unutulmaz bir an yaşaması ve bu anın akıllarında her zaman güzel bir yer edinmesi için gerçekleştirilir. Çocuklar için farklı ve eşsiz bir an olduğundan, organizasyon içerisinde onlarca farklı eğlence olur. Bu da onların doyumsuz bir mutluluk yaşaması adına harika bir fırsattır.

Ayrıca çocuğunuzun hayatında yalnızca bir kez yaşayacağı bu anının kusursuz olması, birbirinden renkli organizasyon konseptine bağlıdır. Buna ek olarak sünnet organizasyonları çeşitli konseptlerde gerçekleştirilebildiği için çocuğunuzun eğleneceği, konukların memnun olacağı bir organizasyon hayal değil, gerçek olacaktır. Ayrıca sünnet düğünü organizasyonu 2023 yılında yeni konseptler ile karşınızda yer alıyor. Bu şekilde dilediğiniz konsepte uygun bir hizmet alabileceksiniz.

sünnet organizasyonu mehter takımı gösterisi

Sünnet Organizasyonu Firması Olarak Neler Yapıyoruz?

Birbirinden farklı fikirler ile oluşturulan sünnet organizasyonları sayesinde siz de unutulmaz dakikalar yaşayabilirsiniz. Peki, Dolunay Organizasyon olarak sünnet düğünü organizasyonu boyunca neler yapıyoruz? Şimdi bunlardan bahsedelim.

 • Birbirinden farklı mekânlarda organizasyon düzenliyoruz.
 • Organizasyonu en özel süslemeler ile dikkat çekici hale getiriyoruz.
 • Mehteran gösterileri ile marşlar çalıyor, geleneksel bir hava oluşturuyoruz.
 • Sünnet tahtı ile sünnet çocuğunuza unutulmaz dakikalar yaşama fırsatı sunuyoruz.
 • Yeniçeri seremonisi sayesinde sünnet çocuğunun mekâna omuzlarda giriş yapmasını sağlıyoruz.
 • Çocuklar için palyaço gösterileri, animasyonlar, yüz boyama ve daha pek çok etkinliği organize ediyoruz.
 • En lezzetli ve renkli animasyon yiyecekleri sayesinde konuklar ile çocukları memnun ediyoruz.

Siz de birbirinden farklı konseptte organizasyona sahip olmak isterseniz, Dolunay Organizasyon yanınızda yer alacaktır. Böylece uzun yıllar unutulmayacak güzellikte bir organizasyon ile çocuğunuzu mutlu etmiş olacaksınız.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

En özel anların yaşandığı organizasyonlar, birbiri ile yakın bağı olan insanların buluşma ve mutluluklarını paylaşmaları adına son derece önemlidir. Sünnet düğünü organizasyonları ise bu anların en değerlilerinden bir tanesidir. Bu şekilde çocuklar için en özel ortamlar oluşturulmakta, organizasyonun başından sonuna kadar kendilerini mutlu hissetmeleri sağlanmaktadır.

Ayrıca sünnet organizasyon fikirleri birbirinden farklıdır. Bunun için hayalini kurduğunuz ve içerisinde olmasını istediğiniz her detayı profesyonel ekibimiz ile sizin için organize edebiliriz. Şimdi eşsiz ve unutulmaz bir organizasyonun aşamalarından söz edelim.

 • Sünnet düğünü organizasyonu sayesinde konuklarınız için en uygun ortamlar hazırlanacak ve onların organizasyon boyunca memnuniyetleri sağlanacaktır.
 • Masa ve sandalyelerin organizasyon planı çerçevesinde dağıtılması sayesinde konuklar sahneyi net şekilde görebilecektir.
 • Birbirinden farklı ve özel etkinlikler sayesinde hem eğlenilecek hem de unutulmaz bir an yaşanacaktır.
 • Çocuklar ve organizasyona katılan konuklar için renkli ve lezzetli animasyon yiyecekleri ikram edilecektir.
 • Organizasyonun temel hedefi çocukların eğlencesi olduğundan; palyaço, animasyon gösterileri, etkinlikler, oyunlar ve yüz boyama gibi ayrıcalıklar sunulacaktır.
 • Ses, görüntü ve ışık gibi tüm süreçler profesyonel organizasyon firması tarafından yönetilecektir.

Her zaman hafızalardaki yerini koruyacak, hatırlandığında yüzlerde kocaman bir tebessüm oluşturacak sünnet düğünü organizasyonu, Dolunay Organizasyon farkıyla sizinle olacaktır. Size özel konseptlerle hazırlanacak organizasyon sayesinde çocuğunuz ve diğer çocuklar muhteşem bir gün geçirecek.

En Trend Sünnet Düğünü Organizasyonları

Sünnet, erkek çocukları için akıllarında kötü bir anı olarak yer edinebilir. Bu durum ilerleyen yıllarda farklı olumsuzlukların ortaya çıkmasında da büyük etken. Ancak eğlenceli, bol etkinlik içeren ve farklı gösterilerin sergilendiği sünnet organizasyon fikirleri sayesinde bunun önüne geçmek, yıllar geçse de bu anın unutulmaz olmasını sağlamak mümkündür.

Üstelik bunu sağlayacak birbirinden farklı organizasyonlar var. Konuk sayısına, etkinliklere, renge ve mekâna göre çeşitli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Böylece çocuk için unutulmaz olan an, aile ve konuklar için de son derece eşsiz bir hale dönüşüyor. Bu şekilde son dönemin trend sünnet organizasyonları sayesinde eğlenceli dakikaları çocuklarınız ve konuklarınız ile yaşayabileceksiniz.

Dini Sünnet Düğünü Organizasyonu

İslami değeri yüksek ve buna uygun etkinliklerin sahne olduğu organizasyonlar sayesinde bambaşka bir zaman geçirebileceksiniz. Gerçekleştirilen etkinlikler sayesinde konuklarınız organizasyondan son derece memnun ayrılabilecek. Bunun yanında çocukların eğlenmesi temel hedef olduğundan, İslami sünnet düğünü organizasyonu sayesinde her türlü etkinlik onlar için organize edilecektir.

Palyaçolar, animasyon gösterileri, animasyon yiyecekleri ve çeşitli etkinlikler bunlardan yalnızca bazıları. Üstelik sünnet tahtı sayesinde çocuklar kendilerini çok özel hissedecek, tahtta oturduğu her an onun için unutulmaz olacaktır.

Mevlütlü Sünnet Düğünü Organizasyonu

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV), doğum gününe ithafen yazılan eserlerin bestelenmesi, mevlîd olarak bilinir. İşte bu eşsiz eserlerin ve çeşitli dini etkinliklerin gerçekleştirilmesi ile unutulmaz bir sünnet mevlidi organizasyonu düzenlenir.

Böylece akıllarda uzun süre yer edecek anlam ve önemde olan sünnet düğünü organizasyonu, organizasyon sahiplerini ve konukları çok memnun edecektir. Ayrıca çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlenerek onların bu anın tadını sonuna kadar çıkarması da en büyük hedef olacaktır. İşte bu şekilde siz de akıllarda uzun süre yer edecek bir konseptte sünnet organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda evde sünnet mevlidi organizasyonu sayesinde de herhangi bir mekâna ihtiyaç duymadan, organizasyon firmasının evinizi en uygun hale getirmesini sağlayabilirsiniz.

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Dilediğiniz her konsepte uygun olarak gerçekleştirilebilecek sünnet yemeği organizasyonu sayesinde, farklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu şekilde organizasyona katılan konukların memnuniyeti artar ve onlar için unutulmaz bir organizasyon oluşturulmuş olur.

Ayrıca çocuklar için de özel menüler hazırlanır. Bu şekilde çocuklar hem eğlenir hem de lezzetli ve sağlıklı yiyecekler sayesinde çok özel anlar yaşayabilir. Ayrıca kendi menünüzü kendiniz hazırlayabildiğiniz gibi belirlediğiniz menüyü sizin yerinize hazırlayarak, konuklarınıza en ihtişamlı şekilde sunabiliriz. Böylece size sadece konuklarınızı karşılamak ve onlarla ilgilenmek kalır.

yemekli sünnet düğünü organizasyonu
yemekli sünnet düğünü organizasyonu

Mehterli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Osmanlı’dan bize miras olan mehteran, günümüzde pek çok organizasyonun eğlenceli dakikaları arasında yer alıyor. Bu şekilde birbirinden farklı mehteran çalgıları kullanılarak, kültürümüzün en değerli marşları seslendiriliyor.

Özellikle sünnet düğünü organizasyonu için son derece popüler olan bu etkinlik, çocukların ilgisini çekmesi açısından da son derece önemlidir. Çünkü belki de ilk kez gördükleri mehteran ekibi, çocukların aklında unutulmaz hale gelecektir. Bu da organizasyonun değerini artıracak ve dolayısı ile konukların memnuniyetini temin edecektir. Ayrıca organizasyona katılan konukların da eşsiz deneyimler yaşaması adına mehteran organizasyonu son derece önemli bir seçenek.

Kuranlı Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kur’an-ı Kerim dinletileri eşliğinde gerçekleştirilecek organizasyonlar sayesinde günün anlam ve önemi en üst mertebeye ulaşacaktır. Bu şekilde organizasyona katılanlar İslam dininin yüce kitabı Kur’an-ı Kerim’den kesitler dinleyebilecek, farklı duygular hissedecektir. Ayrıca Kuranlı sünnet organizasyonu pek çok dini etkinliği de bünyesinde barındırır.

Semazen gösterileri, ilahi dinletileri ve çok daha fazlası bunlardan yalnızca bazılarıdır. Üstelik çocuklar için palyaçolar, animasyon gösterileri, hediyeler, oyunlar ve daha onlarca farklı etkinlik, onların bu organizasyondan son derece keyifli ayrılmalarını sağlayacaktır.

Erkek çocuğu İslamiyet’in bir emridir. Çocukların sünnet hatırasını acı bir şekilde hatırlamamaları için de bu tip organizasyonlar düzenlenmektedir. Ancak bundan önce önemli olan, organizasyonların İslami değerleri içerisinde barındırması ile ilgilidir. İşte bu kapsamda Dolunay Organizasyon size Kuranlı sünnet organizasyonlarında çeşitli hizmetleri sunmaktadır. Peki, bunlar nelerdir?

 • Kuran-ı Kerim’in tilavetli bir şekilde okunması ve organizasyondaki konuklar için güzel bir dinginlik oluşturulması,
 • İlahi ekibi ile doyumsuz ilahi dinleme imkânı,
 • Semazenler sayesinde, sünnet organizasyonunun güzel bir anlama bürünmesi,
 • Mevlütlü sünnet düğünü organizasyonu ile mevlüt eşliğinde bir organizasyon seçeneği, Kuranlı sünnet organizasyonlarının en önemli özelliklerindendir.

Siz de unutulmaz bir dini organizasyon arayışında iseniz o halde Kuranlı sünnet düğünü organizasyonu çok özel bir fırsat olacaktır. Dolunay Organizasyon bunun için size en özel ayrıcalıkları profesyonel ekibi ile sunacaktır.

Kır Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kırsal alanlar, insanlara daha fazla huzur verir ve pek çok organizasyon da bu alanlarda gerçekleştirilir. Peki, bu alanların özellikleri nelerdir?

 • Huzur dolu bir organizasyon imkânı sunar.
 • Çocuklara özel bir organizasyon olduğundan, onlar için doğa içerisinde eğlenme imkanı ortaya çıkar.
 • Temiz hava içerisinde aileler sohbet eder ve gerçekleştirilen organizasyonun tesiri daha etkili olur.
 • Fotoğraf çekmek için daha fazla alan ortaya çıkar.
kır sünnet düğünü organizasyonu
kır sünnet düğünü organizasyonu

Yukarıdaki kriterler ve daha fazlası, kır sünnet düğünü organizasyonlarında ön plana çıkmaktadır. Bahçede sünnet organizasyonu da burada bir başka seçenek olabilir. Bu nedenle sünnet düğünü organizasyonları arasında seçim yapmak isterseniz, kırsal alanların tercihi size farklı bir duygu katabilir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu ile En Güzel Anılarınızı Yaşayın!

Çocuğunuz için son derece önemli bir an olan sünnet, aklında uzun yıllar yer edecek ve belki de karakterinin oluşmasında çok büyük rol oynayacak. Çünkü hayallerinin, hedeflerinin ve karakterinin oturmaya başladığı bir dönemde bu anıyı yaşıyor. Ancak sünnet düğünü organizasyonu sayesinde bu anının aklında çok özel bir yere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik son derece renkli ve birbirinden farklı özel anlara sahne olacak bir organizasyon sayesinde. Peki, sünnet düğün organizasyonu size neler kazandıracak?

 • En değerli zamanınızı sevdiklerinizle paylaşma fırsatı yakalayacaksınız.
 • Çocuğunuz yıllar geçse de unutulmaz bir hatıraya sahip olacaktır.
 • Konuklarınıza birbirinden eşsiz etkinlikler ile eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunabileceksiniz.
 • Eşsiz bir organizasyon sayesinde güzel anları kayıt altına alabilecek, bu şekilde her zaman bu güzel anı tekrar yaşayabileceksiniz.
 • Çocuğunuz için kötü bir an olarak kalabilecek sünnet anısını, unutulmaz bir organizasyon sayesinde hatırlayıp mutlu olacağı bir anıya çevirebileceksiniz.

Sünnet düğünü organizasyonlarının en güzel taraflarından bir tanesi muhakkak ki sevdikleriniz ile bir arada olmanızdır. Bunun yanında çocuklarınız da doyumsuz bir eğlence yaşayarak, bu güzel günün hafızasında harika bir yer etmesi sağlanacaktır.

Kişiye Özel Sünnet Düğünü Organizasyonları

Sünnet düğünü organizasyonu İstanbul gibi önemli illerde sıklıkla talep edilen, bu şekilde kaliteye en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesidir. Çünkü İstanbul ile çevre illerimizde düğünler ve kutlama gibi etkinliklere çok fazla ihtiyaç duyuyor. Sünnet düğünü organizasyonu da kuşkusuz bunlardan bir tanesidir. Peki, kişiye özel sünnet organizasyonları sayesinde neler gerçekleştirilir?

 • Sünnet düğünü organizasyonu; dilediğiniz mekânda düzenlenecek ve mekân konuk sayısına göre uygun hale getirilecektir.
 • Konuklarınızın organizasyon boyunca rahat olabilmeleri için masa ve sandalyeler en uygun konumlara yerleştirilecektir.
 • Ön plana çıkmasını istediğiniz renkler varsa süslemeler yapılırken onlar ön plana çıkarılacaktır.
 • Sünnet tahtı sizin ve çocuğunuzun gözüne hitap edecek şekilde tasarlanacak ve mekânın en önemli noktasına yerleştirilecektir.
 • Onlarca farklı etkinlik arasından sizin seçimleriniz ile organizasyonun en eğlenceli tarafı oluşturulacaktır.
 • Dini organizasyonlar için semazen gösterileri, ilahi dinletileri, mevlîd ve daha pek çok etkinlik planlanacaktır.
 • Çocuklara özel palyaço, animasyonlar, oyunlar ve yüz boyama gibi etkinlikler planlanacak, güvenli şekilde eğlenmeleri sağlanacaktır.
kişiye özel sünnet düğünü organizasyonu
kişiye özel sünnet düğünü organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonlarının tek tip değil de size özel olması mümkün. Bunu sağlamak ve taleplerinize en iyi şekilde karşılık vermek de Dolunay Organizasyon’un işi. Uzman ekip, profesyonel yönetim, eşsiz etkinlikler ve çok daha fazlası, unutulmaz organizasyon planı sayesinde sizlerle olacak.

Farklı Sünnet Düğünü Fikirleri

Çocuğunuz için uzun yıllar akıllardan çıkmayacak, güzel bir tebessüm ile hatırlanacak sünnet düğünü organizasyonu mu talep ediyorsunuz? O halde sizin için birbirinden farklı sünnet düğünü fikirleri var. Böylece organizasyon diğer sünnet organizasyonlarından daha farklı olacak, eşsiz detaylara sahip olup, çocuklar ve konuklar için unutulmaz anlar yaşatacaktır. Şimdi en ilginç sünnet düğünü fikirlerinden bahsedelim.

 • Sünnet tahtları her sünnet organizasyonunda yer alsa da yeniçeri ekibi ile organize edilmesi son derece renklidir. Bu şekilde yeniçerilerin omuzlarında, sünnet tahtı üzerinde mekâna giriş yapan çocuklar, yüzlerce konuğun önünde unutulmaz bir an yaşayacaktır.
  • Mehteran organizasyonu da son derece ayrıcalıklı bir fırsattır. Bu şekilde organizasyona geleneksel bir hava katılacak, hayatlarında belki de ilk defa mehter organizasyonu gören çocuklar, bu zamanı uzun yıllar akıllarından çıkaramayacaklardır.
  • Standart mekânlardan sıkıldıysanız, o halde kırsal alanlarda gerçekleştirilen organizasyonlar tam size göre. Temiz hava almanızı sağlayacak bu organizasyon, konuklar ve çocuklar için de doyasına eğlencenin ilk adımı olacaktır.
  • Yemekli organizasyonlar da son dönemin en önemli seçeneklerinden. Bu şekilde özel menü hazırlanarak konuklara ikram edilmekte, çocuklar için farklı menüler oluşturulmaktadır. Bu da tabii ki sünnet düğünü organizasyonu için son derece etkili olacaktır.

Siz de konuklarınızı memnun etmek, onları mutlu gününüzde yanınızda görmek istiyorsanız, sünnet düğünü organizasyonu ile bu mümkün. Ayrıca ciğerpareniz çocuklarınız için eşsiz bir sünnet organizasyonu düzenlemek, onun hayatının geri kalanı adına son derece önemli bir ayrıcalık olacaktır. Böylece gözlerindeki mutluluğu görebilecek, kendinizi bu mutluluğun içinde kıpır kıpır hissedeceksiniz. Ayrıca size özel olarak hazırlanan sünnet düğünü organizasyon paketleri sayesinde hayalini kurduğunuz organizasyon hangi paketteyse onu tercih edebilir, hazırlıkları hemen başlatabilirsiniz.

 

Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Unutulmaz organizasyonların önemi kadar bu organizasyonların fiyatları da son derece önemlidir. Çünkü alınan hizmet ile istenen fiyat çoğu zaman birbirini karşılamayabilir. İşte bu durumda sünnet organizasyon fiyatları ve organizasyonun içeriği önemli hale geliyor. Peki, sünnet düğünü organizasyonu fiyatları hangi faktörlere dikkat edilerek belirleniyor?

 • Mehter takımı,
 • Balon süsleme,
 • Palyaço,
 • Organizasyon paketi,
 • Diğer Etkinlikler,
 • Sünnet tahtı,
 • Yemek ikramı,
 • Çocuklar için özel etkinlikler ve
 • Ek talepler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir.

Çeşitli konseptler üzerinden organizasyonlar düzenlendiği için önemli olan, ebeveyn ve çocuğun taleplerinin organizasyonda yer almasıdır. İşte bu sebeple sünnet düğünü konsepti fiyatları belirlenmekte, siz de dilediğiniz konsept arasından hayalinize uygun olanı seçebilmektesiniz. Ayrıca en ucuz sünnet düğünü organizasyon fiyatları da Dolunay Organizasyon sayesinde sizlerle olacak. Böylece en ayrıcalıklı organizasyona sahip olabilecek, fiyatı sayesinde de tüm avantajları elde edebileceksiniz.

Sünnet düğünü organizasyonu artık her mekân ve her konsepte uygun olarak düzenlenebiliyor. Siz de bu ayrıcalıktan Dolunay Organizasyon güvencesi ile yararlanmak ister misiniz? O halde hemen iletişime geçerek, akıllarda uzun süre yer edecek ve çocuğunuzun gözlerinde mutlu bir tebessüm oluşturacak organizasyonlara sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Dışında Organizasyon Düzenliyor Musunuz?

Evet. Hizmet merkezimiz İstanbul olsa da İstanbul’un çevre il ve ilçelerinde de organizasyon hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Çocuk Etkinlikleri Nelerdir?

Palyaço, animasyon gösterileri, hediyeler, oyunlar, animasyon yiyecekleri, yüz boyama ve bunun gibi onlarca farklı etkinlik sayesinde çocuklar eşsiz bir mutluluk içerisinde yer alabilecekler.

Sünnet Organizasyonlarında Neler Yapılır?

Kapsamlı bir sünnet organizasyonunda; sünnet tahtı, mehteran organizasyonu ve yeniçeri seremonisi gibi etkinlikler bulunur. Böylece organizasyonun geleneksel değeri artırılacaktır.

Dini Sünnet Organizasyonu Etkinlikleri Nelerdir?

İslami bir organizasyon isteyenler için son derece önemli olan dini sünnet organizasyonları; ilahi dinletileri, mevlîd, Kur’an-ı Kerim dinletileri, semazen gösterileri, canlı enstrüman ve daha pek çok etkinliği bünyesinde barındırmaktadır.

Sünnet Organizasyon Paketleriniz Var Mı?

Evet. Sizin için belirli özelliklerin ön plana çıktığı çeşitli paketlerimiz bulunmaktadır. İlgili paketler arasından sizin için en uygun olanı tercih edebilir, paketlere çeşitli eklemeler ya da çıkarmalar yapabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar