Organizasyon Hizmetleri

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonu 2023

Sünnet Düğünü Organizasyonu, çocukların unutulmaz bir an yaşaması ve bu anın akıllarında her zaman güzel bir yer edinmesi için gerçekleştirilir. Çocuklar için farklı ve eşsiz bir an olduğundan, organizasyon içerisinde onlarca farklı eğlence olur. Bu da onların doyumsuz bir mutluluk yaşaması adına harika bir fırsattır.

Ayrıca çocuğunuzun hayatında yalnızca bir kez yaşayacağı bu hatıranın kusursuz olması, birbirinden renkli organizasyon konseptine bağlıdır. Buna ek olarak sünnet organizasyonları çeşitli konseptlerde gerçekleştirilebildiği için çocuğunuzun eğleneceği, konukların memnun olacağı bir organizasyon hayal değil, gerçek olacaktır. Ayrıca sünnet düğünü organizasyonu 2023 yılında yeni konseptler ile karşınızda yer alıyor. Bu şekilde dilediğiniz konsepte uygun bir hizmet alabileceksiniz.

Sünnet organizasyonu mehter takımı gösterisi
Sünnet Düğünü Organizasyonu Mehter Takımı Gösterisi

Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Sünnet düğünü yapma fikri olan kişilerin ilk sorduğu soru hiç kuşkusuz ki sünnet düğünü organizasyonu nasıl yapılır? sorusu oluyor. Çünkü erkek çocuklarımız için İslam dininin bir emri olan sünnet, fiziksel bir operasyon olduğundan onlar için korkutucu hale gelebiliyor. Bu anı ilerleyen yıllarda çeşitli problemlere sebep olabileceği için sünnet düğünü organizasyonu sayesinde onu eğlenceli bir anıya dönüştürmek mümkün. Böylece arkadaşlarıyla eğlenip, oyunlar oynadığı anısı, olumsuz sünnet anısının bir anda önüne geçmiş olacak. Sonucunda da sünnet aklında güzel bir yer edecek.

Dolunay Organizasyon ise sünnet düğünü organizasyonlarını baştan sona organize etme profesyonelliğine ve kabiliyetine sahip bir firma olduğundan, eşsiz ve unutulmaz organizasyonlar için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Tabii ki unutulmaz bir sünnet düğününün her firmada farkı vardır. Siz en iyisini ve en kapsamlısını istiyorsanız, Dolunay Organizasyon’u tercih ederek çok doğru bir adım attığınızı söylemek isteriz. Peki, sünnet düğünü organizasyonu nasıl yapılır? Şimdi bunun detaylarından bahsedelim.

 • Birbirinden farklı mekânlarda organizasyon düzenliyoruz.
 • Organizasyonu en özel süslemeler ile dikkat çekici hale getiriyoruz.
 • Mehteran gösterileri ile marşlar çalıyor, geleneksel bir hava oluşturuyoruz.
 • Sünnet tahtı ile çocuğunuza unutulmaz dakikalar yaşama fırsatı sunuyoruz.
 • Yeniçeri seremonisi sayesinde çocuğunuzun mekâna omuzlarda giriş yapmasını sağlıyoruz.
 • Çocuklar için palyaço gösterileri, animasyonlar, yüz boyama ve daha pek çok etkinliği organize ediyoruz.
 • En lezzetli ve renkli animasyon yiyecekleri sayesinde konuklar ile çocukları memnun ediyoruz.
 • Ses, görüntü ve ışık gibi tüm süreçler profesyonel organizasyon firması tarafından yönetilecektir
 • Masa ve sandalyelerin organizasyon planı çerçevesinde dağıtılması sayesinde konuklar sahneyi net şekilde görebilecektir.

Her zaman hafızalardaki yerini koruyacak, hatırlandığında yüzlerde kocaman bir tebessüm oluşturacak sünnet düğünü organizasyonu, Dolunay Organizasyon farkıyla sizinle olacaktır. Size özel konseptlerle hazırlanacak organizasyon sayesinde çocuğunuz ve diğer çocuklar muhteşem bir gün geçirecek.

Taht kiralama sünnet düğünü

Mekânın Belirlenmesi

Sünnet düğünü mekânı aslında en önemli detaydır. Çünkü konsepti tamamen değiştirebilir. İşte bunun için salon, bahçe, ev ve daha pek çok alan, mekân olarak tercih edilebilmektedir. Ayrıca bu süreci sizin hiç düşünmenize gerek kalmadan, tamamen biz de yönetebiliriz. Buna ek olarak kendiniz bir mekân seçerseniz, sizin için sünnet organizasyonunu o mekânda da gerçekleştirebiliriz.

Konuk Sayısının Belirlenmesi

Organizasyonun kalitesi, konuk sayısına göre değişiklik gösterecektir. Çünkü mekân ve konuk sayısı doğru orantılı olarak belirlenmemişse, ne yazık ki kaliteli bir organizasyonun düzenlenmesi son derece zor olacaktır. Ancak konuk sayısına uygun bir mekân tercihi yapılırsa, o halde profesyonel bir organizasyon firmasının yapacaklarının sınırı yoktur. Organizasyon bir anda eğlencenin en iyi şekilde yaşandığı bir nokta olabilir. Tabii ki bu durum tercih ettiğiniz konsepte göre değişiklik gösterecektir.

Konseptin Belirlenmesi

Mekân ve konuk sayısının belirlenmesinin ardından konseptin belirlenmesi ile organizasyon firması hazırlıklara başlar. Bu şekilde yemekli, kır, mehterli ya da İslami sünnet düğünü organizasyonu gibi pek çok konsept tercih edilebilir. İlgili tercih yapıldıktan sonra çalışmalar hız kazanacak ve organizasyonun gidişatı olarak göre ilerletilecektir.

Masa Sandalye Kiralama ve Süsleme

Konuk sayısına göre masa sandalye kiralanması gerekir. Eğer yemekli bir organizasyon olacaksa, o halde masaya ek olarak çeşitli eşyaların da temin edilmesi son derece önemli olacaktır. Gerekli kiralama yapıldıktan sonra süsleme adımına geçilir ve masa ile sandalyelerin organizasyonun konseptine göre süslenmesi sağlanır.

Etkinliklerin Belirlenmesi

Konsept, organizasyonun gidişatını etkileyen en önemli faktördür. Ancak etkinlikler de organizasyonun değerini artıran en önemli unsur olacaktır. Bunun için mehteran organizasyonu, semazen gösterileri, ilâhî dinletileri, yeniçeri seremonisi, animasyon yiyecekleri ve palyaço gibi pek çok etkinlik, bunlar arasında gösterilebilir.

Yemek Organizasyonu

Organizasyon eğer yemekli olacaksa bunun için menü belirlenmeli ve kişi sayısına göre belirlenen menüde yiyecek ile içecekler hazırlanmalıdır. Bu şekilde organizasyona katılan konukların memnuniyeti artacak ve etkili bir sunum ortaya çıkarılacaktır.

Sünnet düğünü organizasyonu nasıl yapılır? sorusuna bu şekilde cevap vermek mümkün. Tabii ki buna ek olarak çeşitli etkinlikler de organizasyonun değerini bir anda farklı seviyeye ulaştırabileceği için konsepte uygun etkinlik tercihi son derece önemlidir.

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Konukların memnuniyeti açısından son dönemde en çok tercih edilen sünnet düğünü organizasyonlarının başında yemekli sünnet düğünü organizasyonu gelmektedir. Bu organizasyon türüne göre konuklar için eşsiz bir ortam oluşturulmakta, özel menüler çıkarılarak onların organizasyondan memnun şekilde ayrılmaları hedeflenmektedir. Ayrıca çocuklar için de özel menüler hazırlandığı için onlar organizasyon boyunca bol bol eğlenip; lezzetli, sağlıklı ve eğlenceli besinler ile karınlarını doyurabileceklerdir.

Bu süreci sizin için bizzat yöneten ve en iyi organizasyondan yararlanmanızı sağlayan firmamızın sunduğu hizmetler sayesinde hem en iyi hem de en uygun seçenekleri deneyimleme şansı elde edebileceksiniz.

En özel anların yaşandığı organizasyonlar, birbiri ile yakın bağı olan insanların buluşma ve mutluluklarını paylaşmaları adına son derece önemlidir. Sünnet düğünü organizasyonları ise bu anların en değerlilerinden bir tanesidir. Bu şekilde çocuklar için en özel ortamlar oluşturulmakta, organizasyonun başından sonuna kadar kendilerini mutlu hissetmeleri sağlanmaktadır.

Ayrıca sünnet organizasyon fikirleri birbirinden farklıdır. Bunun için hayalini kurduğunuz ve içerisinde olmasını istediğiniz her detayı profesyonel ekibimiz ile sizin için organize edebiliriz. Şimdi eşsiz ve unutulmaz bir organizasyonun aşamalarından söz edelim.

En Trend Sünnet Düğünü Organizasyonları

Sünnet, erkek çocukları için akıllarında kötü bir anı olarak yer edinebilir. Bu durum ilerleyen yıllarda farklı olumsuzlukların ortaya çıkmasında da büyük etken. Ancak eğlenceli, bol etkinlik içeren ve farklı gösterilerin sergilendiği sünnet organizasyon fikirleri sayesinde bunun önüne geçmek, yıllar geçse de bu anın unutulmaz olmasını sağlamak mümkündür.

Üstelik bunu sağlayacak birbirinden farklı organizasyonlar var. Konuk sayısına, etkinliklere, renge ve mekâna göre çeşitli organizasyonlar düzenlenebiliyor. Böylece çocuk için unutulmaz olan an, aile ve konuklar için de son derece eşsiz bir hale dönüşüyor. Bu şekilde son dönemin trend sünnet organizasyonları sayesinde eğlenceli dakikaları çocuklarınız ve konuklarınız ile yaşayabileceksiniz.

Dini Sünnet Düğünü Organizasyonu

İslami değeri yüksek ve buna uygun etkinliklerin sahne olduğu organizasyonlar sayesinde bambaşka bir zaman geçirebileceksiniz. Gerçekleştirilen etkinlikler sayesinde konuklarınız organizasyondan son derece memnun ayrılabilecek. Bunun yanında çocukların eğlenmesi temel hedef olduğundan, İslami sünnet düğünü organizasyonu sayesinde her türlü etkinlik onlar için organize edilecektir.

Palyaçolar, animasyon gösterileri, animasyon yiyecekleri ve çeşitli etkinlikler bunlardan yalnızca bazıları. Üstelik sünnet tahtı sayesinde çocuklar kendilerini çok özel hissedecek, tahtta oturduğu her an onun için unutulmaz olacaktır.

Mevlütlü Sünnet Düğünü Organizasyonu

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV), doğum gününe ithafen yazılan eserlerin bestelenmesi, mevlîd olarak bilinir. İşte bu eşsiz eserlerin ve çeşitli dini etkinliklerin gerçekleştirilmesi ile unutulmaz bir sünnet mevlidi organizasyonu düzenlenir.

Böylece akıllarda uzun süre yer edecek anlam ve önemde olan sünnet düğünü organizasyonu, organizasyon sahiplerini ve konukları çok memnun edecektir. Ayrıca çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlenerek onların bu anın tadını sonuna kadar çıkarması da en büyük hedef olacaktır. İşte bu şekilde siz de akıllarda uzun süre yer edecek bir konseptte sünnet organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda evde sünnet mevlidi organizasyonu sayesinde de herhangi bir mekâna ihtiyaç duymadan, organizasyon firmasının evinizi en uygun hale getirmesini sağlayabilirsiniz.

islami sünnet düğünü organizasyonu
islami sünnet düğünü organizasyonu

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Dilediğiniz her konsepte uygun olarak gerçekleştirilebilecek sünnet yemeği organizasyonu sayesinde, farklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Bu şekilde organizasyona katılan konukların memnuniyeti artar ve onlar için unutulmaz bir organizasyon oluşturulmuş olur.

Ayrıca çocuklar için de özel menüler hazırlanır. Bu şekilde çocuklar hem eğlenir hem de lezzetli ve sağlıklı yiyecekler sayesinde çok özel anlar yaşayabilir. Ayrıca kendi menünüzü kendiniz hazırlayabildiğiniz gibi belirlediğiniz menüyü sizin yerinize hazırlayarak, konuklarınıza en ihtişamlı şekilde sunabiliriz. Böylece size sadece konuklarınızı karşılamak ve onlarla ilgilenmek kalır.

yemekli sünnet düğünü organizasyonu
yemekli sünnet düğünü organizasyonu

Mehterli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Osmanlı’dan bize miras olan mehteran, günümüzde pek çok organizasyonun eğlenceli dakikaları arasında yer alıyor. Bu şekilde birbirinden farklı mehteran çalgıları kullanılarak, kültürümüzün en değerli marşları seslendiriliyor.

Özellikle sünnet düğünü organizasyonu için son derece popüler olan bu etkinlik, çocukların ilgisini çekmesi açısından da son derece önemlidir. Çünkü belki de ilk kez gördükleri mehteran ekibi, çocukların aklında unutulmaz hale gelecektir. Bu da organizasyonun değerini artıracak ve dolayısı ile konukların memnuniyetini temin edecektir. Ayrıca organizasyona katılan konukların da eşsiz deneyimler yaşaması adına mehteran organizasyonu son derece önemli bir seçenek.

Kuranlı Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kur’an-ı Kerim dinletileri eşliğinde gerçekleştirilecek organizasyonlar sayesinde günün anlam ve önemi en üst mertebeye ulaşacaktır. Bu şekilde organizasyona katılanlar İslam dininin yüce kitabı Kur’an-ı Kerim’den kesitler dinleyebilecek, farklı duygular hissedecektir. Ayrıca Kuranlı sünnet organizasyonu pek çok dini etkinliği de bünyesinde barındırır.

kuranlı sünnet düğünü organizasyonu
kuranlı sünnet düğünü organizasyonu

Semazen gösterileri, ilahi dinletileri ve çok daha fazlası bunlardan yalnızca bazılarıdır. Üstelik çocuklar için palyaçolar, animasyon gösterileri, hediyeler, oyunlar ve daha onlarca farklı etkinlik, onların bu organizasyondan son derece keyifli ayrılmalarını sağlayacaktır.

Erkek çocuğu İslamiyet’in bir emridir. Çocukların sünnet hatırasını acı bir şekilde hatırlamamaları için de bu tip organizasyonlar düzenlenmektedir. Ancak bundan önce önemli olan, organizasyonların İslami değerleri içerisinde barındırması ile ilgilidir. İşte bu kapsamda Dolunay Organizasyon size Kuranlı sünnet organizasyonlarında çeşitli hizmetleri sunmaktadır. Peki, bunlar nelerdir?

 • Kuran-ı Kerim’in tilavetli bir şekilde okunması ve organizasyondaki konuklar için güzel bir dinginlik oluşturulması,
 • İlahi ekibi ile doyumsuz ilahi dinleme imkânı,
 • Semazenler sayesinde, sünnet organizasyonunun güzel bir anlama bürünmesi,
 • Mevlütlü sünnet düğünü organizasyonu ile mevlüt eşliğinde bir organizasyon seçeneği, Kuranlı sünnet organizasyonlarının en önemli özelliklerindendir.

Siz de unutulmaz bir dini organizasyon arayışında iseniz o halde Kuranlı sünnet düğünü organizasyonu çok özel bir fırsat olacaktır. Dolunay Organizasyon bunun için size en özel ayrıcalıkları profesyonel ekibi ile sunacaktır.

Kır Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kırsal alanlar, insanlara daha fazla huzur verir ve pek çok organizasyon da bu alanlarda gerçekleştirilir. Peki, bu alanların özellikleri nelerdir?

 • Huzur dolu bir organizasyon imkânı sunar.
 • Çocuklara özel bir organizasyon olduğundan, onlar için doğa içerisinde eğlenme imkanı ortaya çıkar.
 • Temiz hava içerisinde aileler sohbet eder ve gerçekleştirilen organizasyonun tesiri daha etkili olur.
 • Fotoğraf çekmek için daha fazla alan ortaya çıkar.
kır sünnet düğünü organizasyonu
kır sünnet düğünü organizasyonu

Yukarıdaki kriterler ve daha fazlası, kır sünnet düğünü organizasyonlarında ön plana çıkmaktadır. Bahçede sünnet organizasyonu da burada bir başka seçenek olabilir. Bu nedenle sünnet düğünü organizasyonları arasında seçim yapmak isterseniz, kırsal alanların tercihi size farklı bir duygu katabilir.

Evde Sünnet Düğünü Organizasyonu

Son dönemin en popüler organizasyon çeşitlerinden bir tanesi olan evde sünnet düğünü organizasyonu, mekân tercih etmeyip, evinde organizasyon gerçekleştirmek isteyenlerin en önemli tercihi. Bu konseptte eviniz firmamız çalışanları tarafından konsepte uygun olarak süslenecek ve taleplerinizin her biri özenle gerçekleştirilecektir. Tabii ki evinizin konuk sayısı için yeterli büyüklükte olduğundan emin olmanız da son derece önemlidir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu ile En Güzel Anılarınızı Yaşayın!

Çocuğunuz için son derece önemli bir an olan sünnet, aklında uzun yıllar yer edecek ve belki de karakterinin oluşmasında çok büyük rol oynayacak. Çünkü hayallerinin, hedeflerinin ve karakterinin oturmaya başladığı bir dönemde bu anıyı yaşıyor. Ancak sünnet düğünü organizasyonu sayesinde bu anının aklında çok özel bir yere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik son derece renkli ve birbirinden farklı özel anlara sahne olacak bir organizasyon sayesinde. Peki, sünnet düğün organizasyonu size neler kazandıracak?

 • En değerli zamanınızı sevdiklerinizle paylaşma fırsatı yakalayacaksınız.
 • Çocuğunuz yıllar geçse de unutulmaz bir hatıraya sahip olacaktır.
 • Konuklarınıza birbirinden eşsiz etkinlikler ile eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunabileceksiniz.
 • Eşsiz bir organizasyon sayesinde güzel anları kayıt altına alabilecek, bu şekilde her zaman bu güzel anı tekrar yaşayabileceksiniz.
 • Çocuğunuz için kötü bir an olarak kalabilecek sünnet anısını, unutulmaz bir organizasyon sayesinde hatırlayıp mutlu olacağı bir anıya çevirebileceksiniz.

Sünnet düğünü organizasyonlarının en güzel taraflarından bir tanesi muhakkak ki sevdikleriniz ile bir arada olmanızdır. Bunun yanında çocuklarınız da doyumsuz bir eğlence yaşayarak, bu güzel günün hafızasında harika bir yer etmesi sağlanacaktır.

sünnet düğünü organizasyonu balon süsleme
beyaz sünnet tahtı ve arka fon balon süsleme

Kişiye Özel Sünnet Düğünü Organizasyonları

Sünnet düğünü organizasyonu İstanbul gibi önemli illerde sıklıkla talep edilen, bu şekilde kaliteye en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesidir. Çünkü İstanbul ile çevre illerimizde düğünler ve kutlama gibi etkinliklere çok fazla ihtiyaç duyuyor. Sünnet düğünü organizasyonu da kuşkusuz bunlardan bir tanesidir. Peki, kişiye özel sünnet organizasyonları sayesinde neler gerçekleştirilir?

 • Sünnet düğünü organizasyonu; dilediğiniz mekânda düzenlenecek ve mekân konuk sayısına göre uygun hale getirilecektir.
 • Konuklarınızın organizasyon boyunca rahat olabilmeleri için masa ve sandalyeler en uygun konumlara yerleştirilecektir.
 • Ön plana çıkmasını istediğiniz renkler varsa süslemeler yapılırken onlar ön plana çıkarılacaktır.
 • Sünnet tahtı sizin ve çocuğunuzun gözüne hitap edecek şekilde tasarlanacak ve mekânın en önemli noktasına yerleştirilecektir.
 • Onlarca farklı etkinlik arasından sizin seçimleriniz ile organizasyonun en eğlenceli tarafı oluşturulacaktır.
 • Dini organizasyonlar için semazen gösterileri, ilahi dinletileri, mevlîd ve daha pek çok etkinlik planlanacaktır.
 • Çocuklara özel palyaço, animasyonlar, oyunlar ve yüz boyama gibi etkinlikler planlanacak, güvenli şekilde eğlenmeleri sağlanacaktır.

Sünnet düğünü organizasyonlarının tek tip değil de size özel olması mümkün. Bunu sağlamak ve taleplerinize en iyi şekilde karşılık vermek de Dolunay Organizasyon’un işi. Uzman ekip, profesyonel yönetim, eşsiz etkinlikler ve çok daha fazlası, unutulmaz organizasyon planı sayesinde sizlerle olacak.

Farklı Sünnet Düğünü Fikirleri

Çocuğunuz için uzun yıllar akıllardan çıkmayacak, güzel bir tebessüm ile hatırlanacak sünnet düğünü organizasyonu mu talep ediyorsunuz? O halde sizin için birbirinden farklı sünnet düğünü fikirleri var. Böylece organizasyon diğer sünnet organizasyonlarından daha farklı olacak, eşsiz detaylara sahip olup, çocuklar ve konuklar için unutulmaz anlar yaşatacaktır. Şimdi en ilginç sünnet düğünü fikirlerinden bahsedelim.

 • Sünnet tahtları her sünnet organizasyonunda yer alsa da yeniçeri ekibi ile organize edilmesi son derece renklidir. Bu şekilde yeniçerilerin omuzlarında, sünnet tahtı üzerinde mekâna giriş yapan çocuklar, yüzlerce konuğun önünde unutulmaz bir an yaşayacaktır.
  • Mehteran organizasyonu da son derece ayrıcalıklı bir fırsattır. Bu şekilde organizasyona geleneksel bir hava katılacak, hayatlarında belki de ilk defa mehter organizasyonu gören çocuklar, bu zamanı uzun yıllar akıllarından çıkaramayacaklardır.
  • Standart mekânlardan sıkıldıysanız, o halde kırsal alanlarda gerçekleştirilen organizasyonlar tam size göre. Temiz hava almanızı sağlayacak bu organizasyon, konuklar ve çocuklar için de doyasına eğlencenin ilk adımı olacaktır.
  • Yemekli organizasyonlar da son dönemin en önemli seçeneklerinden. Bu şekilde özel menü hazırlanarak konuklara ikram edilmekte, çocuklar için farklı menüler oluşturulmaktadır. Bu da tabii ki sünnet düğünü organizasyonu için son derece etkili olacaktır.

Siz de konuklarınızı memnun etmek, onları mutlu gününüzde yanınızda görmek istiyorsanız, sünnet düğünü organizasyonu ile bu mümkün. Ayrıca ciğerpareniz çocuklarınız için eşsiz bir sünnet organizasyonu düzenlemek, onun hayatının geri kalanı adına son derece önemli bir ayrıcalık olacaktır. Böylece gözlerindeki mutluluğu görebilecek, kendinizi bu mutluluğun içinde kıpır kıpır hissedeceksiniz. Ayrıca size özel olarak hazırlanan sünnet düğünü organizasyon paketleri sayesinde hayalini kurduğunuz organizasyon hangi paketteyse onu tercih edebilir, hazırlıkları hemen başlatabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Her organizasyonun ayrı bir konsepti, ayrı bir içeriği bulunduğundan, hepsinin aynı fiyatlandırmaya tabii tutulmasını bekleyemeyiz. Bu nedenle mutlaka fiyatlarda farklılık olacaktır. Peki, fiyatların farklılaşmasını etkileyen temel faktörler nelerdir?

Çeşitli konseptler üzerinden organizasyonlar düzenlendiği için önemli olan, ebeveyn ve çocuğun taleplerinin organizasyonda yer almasıdır. İşte bu sebeple sünnet düğünü konsepti fiyatları belirlenmekte, siz de dilediğiniz konsept arasından hayalinize uygun olanı seçebilmektesiniz. Ayrıca en ucuz sünnet düğünü organizasyon fiyatları da Dolunay Organizasyon sayesinde sizlerle olacak. Böylece en ayrıcalıklı organizasyona sahip olabilecek, fiyatı sayesinde de tüm avantajları elde edebileceksiniz.

 • Mehter takımı,
 • Balon süsleme,
 • Palyaço Organizasyon paketi,
 • Diğer Etkinlikler,
 • Sünnet tahtı,
 • Yemek ikramı,
 • Masa ile sandalyeler,
 • Çocuklar için özel etkinlikler ve
 • Ek talepler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sünnet Düğünü Nedir?

Erkek çocuklarının aklında sünnet anısının acı bir anı olarak kalmaması için düzenlenen, çeşitli etkinlikler ile renklendirilen organizasyonlardır.

Sünnet Düğününde Neler Yapılır?

Modern sünnet düğünü, İslami sünnet düğünü ya da diğer seçenekler göz önünde bulundurulduğunda; çocukların eğlenmesi için etkinlikler, sünnet tahtı, müzikler, dinletiler, danslar, yemek ikramları ve bunun gibi çeşitli düzenlemeler ile organizasyon renkli hale getirilmektedir.

Sünnet Düğünü İhtiyaç Listesi Nasıl Belirlenir?

Sünnet düğünü organizasyonu fikirleri birbirinden farklı olacağı için, öncelik her zaman ihtiyaç listesinin belirlenmesine yöneliktir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre ihtiyaç listesi belirlenmekte, daha sonra mekân kiralanıp, süsleme ve diğer kiralama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Evde sünnet düğünü ya da salonda sünnet düğünü seçenekleri de tercih edilebilmektedir.

İstanbul Dışında Organizasyon Düzenliyor Musunuz?

Evet. Hizmet merkezimiz İstanbul olsa da İstanbul’un çevre il ve ilçelerinde de organizasyon hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Çocuk Etkinlikleri Nelerdir?

Palyaço, animasyon gösterileri, hediyeler, oyunlar, animasyon yiyecekleri, yüz boyama ve bunun gibi onlarca farklı etkinlik sayesinde çocuklar eşsiz bir mutluluk içerisinde yer alabilecekler.

Sünnet Organizasyonlarında Neler Yapılır?

Kapsamlı bir sünnet organizasyonunda; sünnet tahtı, mehteran organizasyonu ve yeniçeri seremonisi gibi etkinlikler bulunur. Böylece organizasyonun geleneksel değeri artırılacaktır.

Dini Sünnet Organizasyonu Etkinlikleri Nelerdir?

İslami bir organizasyon isteyenler için son derece önemli olan dini sünnet organizasyonları; ilahi dinletileri, mevlîd, Kur’an-ı Kerim dinletileri, semazen gösterileri, canlı enstrüman ve daha pek çok etkinliği bünyesinde barındırmaktadır.

Sünnet Organizasyon Paketleriniz Var Mı?

Evet. Sizin için belirli özelliklerin ön plana çıktığı çeşitli paketlerimiz bulunmaktadır. İlgili paketler arasından sizin için en uygun olanı tercih edebilir, paketlere çeşitli eklemeler ya da çıkarmalar yapabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Resimleri

Sünnet Düğünü Organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar