Organizasyon Hizmetleri

Sünnet Tahtı Kiralama

Erkek çocuklarının küçük yaşlarda yaşadıkları en güzel ve değerli anılardan bir tanesi olan sünnet düğünü anısı, çocuğun sünnette hissettiği ya da hissedeceği kötü duyguyu ortadan kaldırmaktadır. İşte bu konuda yüzyıllardır düzenlenen sünnet düğünleri, çocuğun aklında harika ve unutulmaz bir anı olarak yer almaktadır.

Bu anı içerisinde önemli bir yer de sünnet tahtı kiralama hizmetidir. Bu hizmet ile çocuğun hissettiği duygu da harika bir seviyeye çıkmaktadır. İşte bu konuda hizmet veren Dolunay Organizasyon firmamız, sizlere sünnet tahtı kiralamaya yönelik hizmetleri en güzide şekilde sunmaktadır. Peki, sünnet tahtında nelerin olması gerekir?

Sünnet Tahtının Özellikleri Nelerdir?

Sünnet Tahtı Kiralama - Dolunay Organizasyon

Sünnet tahtı, sünnet çocuğunun, organizasyon boyunca oturduğu, eğlence zamanları dışında tahtta oturarak zaman geçirdiği bir organizasyon eşyasıdır. Eskilerde bu sadece sandalye ile yapılırken, zamanın getirdiği olanaklar ve seçenekler sebebi ile taht ortaya çıkmıştır.

Zaten burada önemli olan, sünnet çocuğunu şehzade gibi ağırlamaktır. Bunun için tercih edilen sünnet tahtı da, aşağıdaki özellikleri bünyesinde barındırmaktadır:

 • Sünnet tahtı, şaşalı ve ihtişamlı bir yapıya sahiptir.
 • Renk seçenekleri çok farklıdır. Mavi, turkuaz ve kırmızı gibi renkler ihtişamı temsil ettiği için, fazlasıyla tercih edilmektedir.
 • Tahtın boyutu ve şekli, sünnet çocuğuna uygun olmalıdır. Bu şekilde sünnet organizasyonunun yapısı daha değerli olacaktır.
 • Sünnet tahtı organizasyonun yapısına göre düzenlenebilir ya da değiştirilebilir. Bu nedenle yapısal değişiklikler de söz konusu olabilir.

Yukarıdaki özelliklere sahip olan sünnet tahtları, sünnet organizasyonunda çok önemlidir. Sünnet çocuğunun özendiği bir özellik olmasının yanında, sünnet kayıtlarında ve fotoğraflarında da harika bir görüntü ortaya çıkarır.

İşte bu kadar değerli bir özellik olan sünnet tahtı ile ilgili hizmet almak isterseniz, Dolunay Organizasyon firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Peki, sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama hizmeti hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Kiralama Hizmeti

Sünnet Tahtı Kiralama - Dolunay Organizasyon

Sünnet düğünlerinin yapısı ve işleyişi göz önünde bulundurulduğunda, kusursuz bir yapının ortaya konması için organizasyon firmalarından yardım alınması gerekir. Bunun yanında sünnet tahtı konusunda hassas olunmasında fayda vardır. Çünkü sünnet tahtı, organizasyonun yapısını ve düzenini doğrudan etkileyecektir. Aynı zamanda yeniçeri kiralama hizmeti de çok değerlidir.

Yeniçeriler, organizasyonun geleneksel değerini artıracak, aynı zamanda sünnet tahtını omuzlarında taşıyarak salona getireceklerdir. Bu şekilde sünnet tahtı ile omuzlarda taşınan sünnet çocuğu, farklı duygular hissedecek ve unutulmaz bir an yaşayacaktır. Peki, bu hizmetler ile ilgili olarak bilinmesi gerekenler nelerdir?

 • Yeniçeri kiralama hizmeti için, farklı seçenekler mevcuttur. Bu konuda yeniçeri sayısında dilediğiniz kadar artış yapılabilir. Aynı zamanda yeniçerilerin kıyafetleri geleneksel olduğu için, organizasyonun geleneksel yapısı da artacaktır.
 • Mehter takımı kiralama hizmeti de alındığında, yeniçeriler mehter marşı eşliğinde, sünnet tahtında sünnet çocuğunu omuzlarında taşıyacaklardır. Bu da çok farklı ve gurur duyulası bir durumdur.
 • Sünnet tahtının yeniçeri kıyafetleri ile uyumlu hale getirilmesi de mümkündür. Organizasyonun düzenleneceği mekan, yeniçeri kıyafeti, sünnet tahtı ve diğer süslemeler, tam bir ahenk içerisinde bir araya getirilebilir.

Yukarıda da görüldüğü üzere, sünnet organizasyonu için son derece önemli olan sünnet tahtı ve yeniçeri kiralama, Dolunay Organizasyon farkı ile ortaya konulan bir hizmettir. Firmamız bu konuda sizlere her türlü hizmeti sunacak, organizasyonunuzun yapısını en güzide şekilde düzenleyecektir. Peki, sünnet tahtı kiralamada dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Sünnet Düğünü Taht Kiralama

sunnet-organizasyonu-12

Sünnet düğünü organizasyonu düzenleyen firmamız, organizasyon kapsamında sunulan hizmetleri tek tek de sunabilmektedir. Bu nedenle tek hizmet halinde sunulan sünnet tahtı kiralama hizmeti, firmamızda farklı şekillerde sunulur. Peki, taht kiralama konusunda nelere dikkat etmeniz gerekir?

 • Organizasyon farklı bir firma tarafından ya da kendinize ait şekilde düzenleniyorsa, organizasyonun yapılacağı mekan hakkında gerekli olan tüm bilgilerin verilmesi gerekir.
 • Sünnet düğününün büyüklüğü, sünnet tahtı kiralamayı doğrudan etkiler. Bu bilginin verilmesi de çok değerlidir.
 • Sünnet çocuğunun yaşı ve anne babanın, sünnet çocuğunun farklı talepleri doğrultusunda tahtın özellikleri de çeşitlendirilebilmektedir. Bu nedenle kiralamadan önce dikkat edilmesi gerekir.

Sünnet düğünlerinde taht kiralama hizmetinin değeri çok fazla ve her sünnet organizasyonunda mutlaka tercih edilmektedir. İşte bu konuda sizlere en güvenilir, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmet veren Dolunay Organizasyon firmamız, problemleri tamamen ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Sünnet Düğünü Organizasyonu - Dolunay Organizasyon

İstanbul’da hizmetlerini sürdüren Dolunay Organizasyon firmamız, İstanbul ile beraber çevre illere de hizmetlerini eksiksiz bir şekilde ulaştırmaktadır. Aynı zamanda hizmet ağlarını her geçen gün genişleten firmamız, hizmetlerini uygun fiyat avantajı ile sunduğu için, organizasyon taleplerinde ilk tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Peki, tercih edilmemizde önemli bir rol oynayan fiyat avantajlarımız, hangi kriterler ortaya konularak değerlendirilmektedir?

 • Sünnet organizasyonunun büyüklüğü,
 • Organizasyonun yapısı,
 • Sünnet tahtının büyüklüğü,
 • Sünnet tahtı için istenen ek özellikler,
 • Sünnet tahtı ile beraber talep edilen hizmetler ve bunun gibi detaylar göz önünde bulundurularak, hizmetimizin fiyatları belirlenmektedir.

Yukarıdaki değerler göz önünde bulundurularak belirlenen fiyatlarımız, sizlerin taleplerine göre çeşitli indirimlere de uğramaktadır. Bu nedenle sizlere en avantajlı hizmeti, en uygun fiyatlara sunacağımızı her daim garanti ediyoruz.

Sünnet Tahtı: Dolunay Organizasyon

Dolunay Organizasyon firmamızda, organizasyon hizmetlerini en çeşitli ve avantajlı şekilde ulaştırıyor ve ulaştırdığımız hizmetlerde her türlü profesyonelliği de garanti ediyoruz. Bu nedenle bizlerden hizmet aldıktan sonra memnuniyet garantisi sağlıyoruz. Peki, Dolunay Organizasyon firmamızın sunduğu sünnet tahtı kiralamaya yönelik hizmetlerde hangi avantajları sunuyoruz?

 • En kaliteli malzemeleri kullanmak,
 • Sünnet düğününün ihtişamını ön plana çıkarmak,
 • Çocukların eğlenmesini sağlamak,
 • Profesyonel hizmet sunmak,
 • Her türlü güvenlik entegrasyonunu dikkate almak,
 • Özel talepleri dikkate alarak hizmet sunmak ve
 • Uygun fiyat avantajı ile hizmetlerimizi ortaya koymak, firmamızın önem verdiği kriterler arasında yer almaktadır.

Sünnet tahtı kiralama konusunda hizmet sunan ve sunduğu hizmetler ile daima tercih edilmeye devam eden Dolunay Organizasyon firmamız, her zaman yanınızda yer almaktadır. Bu nedenle bizlerle iletişime geçerek, tüm konularda bilgi alabilir, hizmet talebinizi iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sünnet Tahtı Kiralama - Dolunay Organizasyon

Sünnet Tahtını Her Şekilde Süslüyor Musunuz?

Evet. Organizasyonun yapısına göre sünnet tahtını balonlarla süslüyor, aynı zamanda gerekli olan eklemeleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Dışında Da Hizmet Sunuyor Musunuz?

Elbette. İstanbul ile beraber, çevre illere de hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Bu nedenle hizmet ağımız oldukça geniştir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu Düzenliyor Musunuz?

Evet. Sizler için kapsamlı, profesyonel ve her türlü kriteri içerisinde barındıracak sünnet düğünü organizasyonlarını düzenleyebiliriz.

Sünnet Tahtı Kiralama Hizmetinin Fiyatı Ne Kadar?

Bu konuda talebinize, beğendiğiniz taht modeline, aldığınız hizmetin kriterlerine göre sizlere bir fiyat verebiliriz.

Sünnet Tahtı Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için;
Telefon: 0535 847 89 89

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar