Palyaço ve Animasyon İstanbul – Dolunay Organizasyon
Organizasyon Hizmetleri

Palyaço ve Animasyon

NELER YAPIYORUZ ?

Açılışlarda ya da çeşitli özel etkinliklerde tercih edebileceğiniz animasyon hizmetleri ile bu özel günlerinizi oldukça etkili bir hale getirebilmek tamamen sizin elinizde. Sıradanlıktan sıkıldıysanız ve etkinliklerinizde farklılık arıyorsanız size özel olarak hazırlanmış animasyon hizmetleri ile davetlilerinize unutulmaz anlar yaşatabilir ve dikkat çekici bir etkinliğin altına imzanızı atabilirsiniz.

Animasyon hizmetleri kapsamında verilen sihirbazlık gösterileri ile her yaştaki davetli büyük hayretler içerisinde kalacak ve etkinliğiniz zihinlerde kalıcı bir hale gelecektir. Uzun yıllardan beri deneyimli olan ve bu iş ile ilgilenen profesyonel ekibimizin sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Bu türden açılış organizasyonlarının en ilgi çeken ve hafızalardan hiçbir zaman silinmeyen etkinliği jonglör gösterileridir. Jonglör gösterileri birçoğumuzun sirklerde görmeye alışık olduğu ateşten toplar ve halkalar gibi yüksek aksiyon ve cesaret isteyen etkinliklerdir. Bu etkinlikleri yıllardan beri başarılı ve ustaca gerçekleştirmiş olan uzman arkadaşlarımız sizler için organizasyonlarınızda jonglörlük hizmeti vermekte ve davetlilerinizi hayretler içerisinde bırakmaktadır. Animasyon hizmetleri kapsamında istiyorsanız jonglör hizmetimizi tercih ederek ön plana çıkmayı başarabilir isterseniz de bu etkinliği paketten çıkarabilirsiniz.

NELER VAR ?

Paylaço Kiralama - Dolunay Organizasyon

 • Pamuk şekerler
 • Osmanlı şerbeti
 • Pandomim
 • Nasrettin Hoca gösterileri
 • Sihirbaz gösterileri
 • Uzun bacak
 • Yüz boyama ekipleri
 • Palyaço ekipleri
 • Hacivat ve Karagöz
 • Ateş yutan adam
 • Skeç grupları
 • Şişme palyaço
 • Aşık ile Maşuk
 • Şişme balonlardan oluşan oyun parkı
 • Tiyatro grupları
 • Jonglör
 • Animasyon ekipleri
 • Çocuk tiyatrosu
 • Ateşbaz
 • Sünnet tahtı ve yeniçeri
 • Patlamış mısır makinesi
 • Orta oyunu
 • Osmanlı macunu

Animasyon hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen ise palyaço hizmetidir. Her yaştan davetlinin ilgisini çekebilecek tarzda olan deneyimli palyaçolar ile doyasıya eğlenmek ve çocukluğunuza bir anlığına da olsa geri dönmek istiyorsanız bu etkinliği seçebilirsiniz. Orta oyunu geleneğinin ve Türk tiyatro tarihinin en eski figürlerinden biri olarak karşımıza çıkan ve oldukça eğlenceli senaryoları ile yediden yetmişe herkesi kahkahaya boğmayı başaran karagöz ve Hacivat etkinliğini de paketinize ekleterek başarılı bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Bu türden etkinliklerde tercih edilen kukla gösterileri sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Her zaman görmeye alışık olmadığımız ve sessiz bir biçimde sadece vücut dilinin kullanılarak gerçekleştirildiği pandomim gösterisi için de bir etkinlik planı yaptırabilirsiniz. Pandomim sanatı ile profesyonel bir şekilde ilgilenen tiyatro öğrencisi arkadaşlarımız ile profesyonel bir gösteri şovunda etkinliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nasrettin hoca, mehteran ve çocuk tiyatroları gibi daha birçok etkinlik ile organizasyonunuzun havasını değiştirmek istiyorsanız fiyat listemize göz atabilirsiniz.

Bir organizasyon verildiği zaman amaç konukları mutlu etmektir. Bunu sağlamanın da birçok farklı yolu bulunuyor. Bu yollardan bir tanesi de Palyaço & Animasyon gösterileridir. Eğer sizde bir organizasyon veriyorsanız ve konuklarınızı mutlu etmek öncelikli amacınız ise o zaman Palyaço & Animasyon gösterileri sizin için ideal bir seçim olabilir. Ancak amacınızı gerçekleştirebilmek için beraber çalıştığınız firmalarda önemlidir. 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Dolunay Organizasyon sayesinde sizde Palyaço & Animasyon gösterileri için en iyi ekipleri kiralayabilirsiniz. Sahip olduğumuz deneyimli ve eğitimli ekiplerimiz ile Palyaço & Animasyon gösterileri için sizlere en iyisini sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak içinse sadece bizi aramanız ve ne zaman saat kaçta hizmeti alacağınızı bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede ekiplerimiz hazırlanarak sizin istediğiniz günde gösteri alanında gösteri saatini bekleyeceklerdir.

Palyaço & Animasyon ekiplerimizin tamamı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Her birisi profesyonel olan personeller sayesinde sizlere en iyi gösteri sunulmaktadır. Ayrıca sizin istediğiniz ve gösteri ekibinin repertuarında bulunan oyunlarda yine konuklarınıza gösteri ekibi tarafından gösterilir.

Palyaço & Animasyon ekipleri sergiledikleri oyunlar ile organizasyonlara biraz neşe birazda hüzün katmayı başarıyorlar.  Hoş bir ortam oluşturmak için geleneklerimizden esinlenilerek hazırlanan ve yıllardır her organizasyonda gösterilen oyunlar sayesinde siz ve konularınız aradıklarınızı bulmuş olacaksınız.

Palyaço & Animasyon ekiplerimiz bu hizmetlerden istediklerinizi sizlere sunmaktadırlar. Bir organizasyon hazırlığı içerisindeyseniz sizde bizi arayarak bu hizmetlerden hangilerini almak istediğinizi bizlere belirtebilirsiniz. İsterseniz sunduğumuz hizmetlerin tamamından yararlanabilir isterseniz de sizler için özenle hazırlanmış olan paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Palyaço gösterileri; açılışlara, doğum günü kutlamalarına, tanıtım günlerine, sünnet düğünlerine hatta düğün, kına, nişan gibi günlerde dahi farkındalık yapmak ve bunun gibi bir çok etkinliğinizde sıra dışı bir eğlence tercih edebilirsiniz. Çocukların en çok dikkatini çeken ve eğlenmelerine olanak sağlayan palyaço ve animasyon hizmetlerini anlaştığınız düğün organizasyonları paketleri içine de dahil edebilirsiniz.

Açılışa özel yapmak istediğiniz organizasyonunuzun tanıtım hizmetinde palyaço hizmetlerinden yararlanmak size büyük küçük demeden herkesin beğenisini kazanma fırsatı sağlayacak ve adınızı da bu şekilde daha renkli duyurma imkanı sunacaktır.

Özgün sunumu, profesyonel makyajı ve program akışı sırasında izleyenleri sıkmadan akıcı bir şekilde sunumunu yapacak bir palyaço hizmeti almak istiyorsanız bu konuda tecrübeli organizasyon ekipleriyle anlaşmalısınız.

Çocukların dilinden anlayan onlara unutulmaz ve eğlenceli anlar yaşatacak alanında uzman ve tecrübeli palyaço hizmetleri uygun fiyatlarıyla anlaşmalı organizasyon paketleriyle hizmetinize hazırdır. Sizde farkındalık oluşturmak istiyorsanız anaokulu eğlenceleri, okula yeni başlayan öğrenci gruplarına yönelik oryantasyon sürecini sevimli ve eğlenceli kılmak istiyoranız eğitim alanında sizlere hizmet sunacak olan palyaço ve animasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dolunay Organizasyon ayrıca palyaço kiralama, palyaço servisi, palyaço hizmeti, popcorn kiralama, pamuk şeker arabası kiralama gibi hizmetleri de sizlere sunmaktadır. Palyaço & Animasyon hizmetinden farklı olarak bu kiralama hizmetlerinden de yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ekiplerimiz en kısa sürede yanınıza gelecek ve sizlere hizmet sunacaktır. Sunduğumuz hizmetler ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak için sizde bizleri arayabilir ve Palyaço & Animasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Paylaço Kiralama Hizmetimizden Bazıları

 

Palyaço Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için;

Telefon: 0535 847 89 89

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu