Blog

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Hayalleri süsleyen, istenen tüm özelliklerin içinde bulunduğu ve en önemlisi de konukların memnuniyet derecelerinin yüksek olduğu bir sünnet organizasyonu hayalini kuruyorsanız, o halde doğru adrestesiniz.

Yemekli sünnet düğünü organizasyonu hizmetleri ile hizmet alan ya da almayan herkesin takdirini kazanan Dolunay Organizasyon firmamız, hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Firmamız, yemek sünnet düğünü hizmetlerinde her türlü hususu dikkate aldığı için, taleplerinizi de hizmetimize entegre edebiliriz.

Yemekli Sünnet Düğünü

Sünnet düğünlerinde çocukların eğlenmesi esastır, ancak konukların memnuniyetinin sağlanması da organizasyon sahibinin en fazla değer verdiği konular arasındadır. Bu nedenle de sünnet düğünlerinde genellikle ikramlıktan çok, belirli bir menü bulunur. Bu menü organizasyon sahibi ve organizasyonu düzenleyecek firma arasında istişare edilerek belirlenir ve uyumlu yemekler ile konukların damaklarında bir tat bırakılır.

Katılan ve yemekleri tadan konuklar ilerleyen zamanlarda bu tadı her deneyimlediklerinde, sizin sünnet düğününüz akla gelir. Akıllardan hiç düşmezsiniz. İşte bunun için Dolunay Organizasyon firmamız her daim sizlerin yanında yer almaya devam etmektedir.

Yemekli Sünnet Düğünü Mekanı

Organizasyonun yemekli olması, fiyat anlamında daha yüksek olsa da, memnuniyet anlamında da en üst seviyeye ulaşmanızı sağlar. Bu kapsamda bir yemekli sünnet organizasyonu, aşağıdaki özellikleri bünyesinde barındırır:

  • Konuklara yetecek kadar masa ve sandalye,
  • Masa ve sandalyelerin hoş görünmesi için örtüler ve süslemeler,
  • Alakart usulü serviste öne çıktığı üzere, sırayla yemeklerin ikram edilmesi. Atıştırmalıklar, çorba, ana yemek, tatlı ve içecekler, (tabi ki bu tür seçimler organizasyon sahibi ile organizasyonu düzenleyen firma arasında kararlaştırılmalıdır.)
  • Çocuklar için özel menüler,
  • Yemeklerin tadı ve tuzunun profesyonel şekilde ayarlanması,
  • Servisin profesyonel servis elemanları ile gerçekleştirilmesi,
  • Yemeklerin göze hitap etmesi ve daha fazlası, yemekli sünnet düğünleri için oldukça önemlidir.

Yemekli sünnet organizasyonu mekanı da, konukların memnuniyetinin sağlanmasına yönelik olarak tercih edilmelidir. Bunun için konuk sayısı ve organizasyonun tipi de göz önünde bulundurularak, bir mekan tercihi yapılabilir. Salonda, bahçede, kırda ve evde sünnet organizasyon seçeneklerinin tamamından faydalanılabilir.

Yemekli Sünnet Düğünü Fiyatları

Sünnet düğünü organizasyonunun yemekli olması, konuklara ayrı bir memnuniyet katacak, organizasyonunuzun profesyonelliği artacaktır. Ancak elbette ki yemekli bir sünnet organizasyonu, diğer organizasyonlara göre daha yüksek fiyatlıdır. İşte bu noktada fiyat avantajı ile memnuniyet sözü veren Dolunay Organizasyon firmamız, hayalini kurduğunuz yemekli sünnet düğünü için sizlerin yanındadır. Tamamen uyun fiyat stratejisi ile belirlediğimiz fiyatlarımızda; organizasyon mekanı, yapısı, tipi, konsepti, yemek menüsü ve diğer detaylar göz önünde bulundurulmaktadır.

Akıllarda kalacak, kimsenin unutmayacağı bir yemekli sünnet düğünü organizasyonu için güvenle Dolunay Organizasyon firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız bu alanda tüm avantajları sizlere sağlamakta, eksikliklerin tamamını gidermektedir. Sizler de aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenmek ve hizmet talebinizi iletmek isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

[single_loop]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar