Blog

Tasavvuf Grubu Kiralama

İslami organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen tasavvuf ekibi kiralama hizmetleri, organizasyonun dini değerini üst seviyeye çıkarmakta, misafirlerin ruhlarında bir dinginlik oluşturulmaktadır. Bu nedenle Dolunay Organizasyon olarak sizlere tasavvuf grubu kiralama hizmeti sunuyor, sunduğumuz bu hizmet ile de tüm İslami organizasyonlarda yanınızda yer alıyoruz. Peki, tasavvuf kelimesinin anlamı nedir? İçeriğimize bu kelimeden bahsederek başlayalım.

Düğün sahiplerinin düğünlerinin İslami esas ve usullere uygun olarak yapılmasını tasavvuf grubu olarak ailelerin eşsiz bir düğün yaşamalarını ve davetlilerin memnun kalacakları bir gece yaşatmak niyetiyle gerekli desteği ailelere sağlıyoruz. Geniş imkanlarımızdan yararlanmak için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Tasavvufi müzikler, ilahiler, ezgiler, semazen gösterileri ile sizde konuklarınızı farklı bir anlayışla ağırlayabilirsiniz.

Tasavvuf nedir?

Tasavvuf Grubu Kiralama

Kalbin saf hale getirilmesi, kötü huylardan arındırılması, ruhsal bir dinginliğin sağlanması ve aynı zamanda insanın ruhu ile karşı karşıya gelmesinin sağlanmasıdır. Bu nedenle çok önemli bir kavram olan tasavvuf, ilahiler ile yaşatılmakta, tasavvuf kavramının tüm değerleri, İslami organizasyonlarda buluşturulmaya gayret edilmektedir.

İşte bu noktada da yanınızda Dolunay Organizasyon yer alır. Sunduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettiren organizasyon firmamız, her türlü profesyonelliğe yer verdiği için, memnuniyet oranı daima en yüksek seviyeye çıkmaktadır. Peki, tasavvuf grubu ne yapar?

Tasavvuf Grubu Ne Yapar?

Enstrümanlar ile organizasyonlarda ilahi parçaların seslendirilmesini sağlayan, müzik ve sesin ahenkle buluşmasına yardımcı olan tasavvuf grupları, organizasyonlarda sıklıkla tercih edilir. Birbiri ile uyumlu ekibin seslendirdiği ilahi parçalarının, organizasyonun manevi değerini katbekat artırması ve akabinde organizasyona katılan misafirlerin bu durumdan hoşnut olmaları, pek çok değeri de göz önüne çıkarmaktadır.

Peki, Dolunay Organizasyon firmamızda çalışma arkadaşlarımız olan tasavvuf ekibimiz, hangi faaliyetleri yerine getirmektedir?

 • Enstrümanlar ile seslendirilecek ilahi için fon müziği oluşturmak ve bu şekilde kulaklarda güzel bir iz bırakmak,
 • İlahi parçalarının seslendirilmesini sağlamak,
 • Organizasyonların manevi havasını artırmak,
 • Ekip halinde bir seslendirme sağlamak ve bunun gibi pek çok faaliyeti yerine getiren tasavvuf ekibi, böylece organizasyon için talep edilen tüm değerleri de ön plana çıkarmaktadır.

Tasavvuf grubu noktasında kiralama hizmeti sağlayan Dolunay Organizasyon firmamız, sunduğu hizmetlerde pek çok noktaya dikkat etmekte, bu nedenle İstanbul başta olmak üzere civar illerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Peki, tasavvuf grubu kiralama hizmeti nasıl sağlanır?

Tasavvuf Grubu Kiralama Hizmeti

Tasavvuf Grubu Kiralama

Tasavvuf gruplarının bir uyum içerisinde hareket etmesi, talep edilen organizasyonda İslami havanın üst kademeye çıkarılması ve en önemlisi de kulaklarda güzel bir iz bırakılması, Dolunay Organizasyon firmamızın garantisindedir. Peki, bizler bu garantiyi nasıl sağlıyoruz? Öncelikle sizlere bundan bahsedelim.

 • Enstrüman çalma becerisi yüksek, deneyimli çalışma arkadaşlarımıza firmamızda yer vermek,
 • Tasavvuf grubu kiralamaya yönelik hizmetler için birbiri ile iyi anlaşan, uyum içerisinde çalışan tasavvuf ekibi ile hizmet sunmak,
 • Hizmetlerimizi İstanbul ile beraber civar illere de ulaştırmak,
 • Pek çok organizasyon için hizmetimizi çeşitli seviyelerde ortaya koyabilmek,
 • Sesi güzel, kulaklarda güzel bir iz bırakan çalışma arkadaşlarımızı tasavvuf grubumuzda bulundurmak ve daha fazlası, sizler için sunduğumuz güzide hizmette ön plana çıkmaktadır.

Sizlere daima en iyi hizmeti sunmak, sunduğumuz hizmet ile asla kalitemizden ödün vermemek bizlerin en birinci gayesidir. Bu nedenle tasavvuf ekibi kiralama hizmetini de sizlere en profesyonel ve güvenilir şekilde sunmaktayız. Peki, bizler bu hizmetimizi hangi organizasyonlarda sunuyoruz?

Tasavvuf Ekibi Kiralama Hizmetlerimizi Hangi Organizasyonlarda Sunuyoruz?

Uzun yıllardır bu hizmeti siz değerli müşterilerimize ulaştırmak, bizlerde çok değerli tecrübelerin oluşmasına vesile olmuştur. Bu nedenle sizlere en iyi hizmeti ulaştırmak için, farklı konseptleri de gündeme getirebiliyoruz. Burada en önemli konseptler, organizasyonlar ve daha fazlası ise sizin için aşağıda sınıflandırıldı:

 • İslami/Dini Sünnet Düğünü Organizasyonları
 • Dini Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • İslami Kına Organizasyonları
 • Kutlu Doğum Etkinlikleri
 • Ramazan Ayı Etkinlikleri
 • Mevlevi Ayinleri
 • Mevlana’yı Anma Programları
 • Mevlüt Etkinlikleri
 • Çeşitli Özel Gün, Hafta ve Bayram Etkinlikleri

Yukarıdaki organizasyon, etkinlik ve kutlamalarda sizler için tasavvuf grubu kiralama hizmetini en profesyonel ve güvenilir şekilde sunabiliriz. Bu konuda her türlü garantiyi Dolunay Organizasyon olarak sağlıyoruz. Peki, fiyatlandırmamızı nasıl belirliyoruz?

İstanbul Tasavvuf Grubu Kiralama Fiyatları

Tasavvuf Grubu Kiralama

Tasavvuf grubu kiralamaya yönelik hizmetleri sizler için hız kesmeden sürdürüyor, tüm organizasyonlarda yanınızda yer aldığımız gibi bu hizmette de yanınızdayız. Bu nedenle bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir, profesyonel hizmetin tadına varabilirsiniz.

Bizler aynı zamanda güvenilirliğe ek olarak uygun fiyat garantisi de verdiğimiz için, fiyatlarımızı belirlerken aşağıdaki kriterlere dikkat ediyoruz:

 • Hangi etkinlik veya organizasyon için kiralama hizmetinin alındığı,
 • Kiralama hizmetinde kaç kişinin bulunduğu,
 • Hangi enstrümanların kullanıldığı,
 • Ne kadar süre hizmet verildiği,
 • Hizmetin nerede gerçekleştirildiği ve bunun gibi pek çok etken göz önünde bulundurularak fiyatlarımız belirlenmektedir.

Yukarıdaki değerlere dikkat edilerek fiyatlandırmamızı belirliyor, aynı zamanda fiyatlarımızın uygun seviyede seyretmesine özen gösteriyoruz. Bunun için Dolunay Organizasyon firmamızda ahlaki değerlere dikkat etmemiz, müşterilerimizin de bizleri tercih etmesine yardımcı oluyor.

Tasavvuf Grubu: Dolunay Organizasyon

Tasavvuf Grubu Kiralama

Dolunay Organizasyon, hizmetlerini 20 yıldan fazla bir süreyle sürdüren, her türlü organizasyon hizmetini müşterilerine ulaştıran; kaliteli, profesyonel, güvenilir ve uygun fiyatlı bir organizasyon firmasıdır.

Tasavvuf grubu kiralamaya yönelik hizmetler de sunan ve bu hizmetlerde en güzide ilahi seslendirmelerini sağlayan firmamız, sizlerin organizasyonlarında da yanınızda yer alabilir. Peki, bizler hizmet sunarken ne gibi değerlere dikkat ederiz? Sizlere bunlardan bahsedelim.

 • Hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti garantisi ile sunuyoruz.
 • Tasavvuf gruplarımızın eğitimli ve tecrübeli olmasına özen gösteriyoruz.
 • Hizmetimizde en uygun enstrümanları tercih etmeye çalışıyoruz.
 • Hizmetlerimizi talepleriniz doğrultusunda en güzel şekilde ortaya koyuyoruz.
 • En uygun fiyat garantisini sağlıyoruz.

Yukarıdaki değerleri, tasavvuf grubu kiralama ve diğer tüm hizmetlerimize sürdürdüğümüz Dolunay Organizasyon firmamız, sizlere hizmet sunmak için her daim hazırdır. Bu nedenle bizlere telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşarak, her türlü detay hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tasavvuf Grubu Kiralamaya Yönelik Hizmetleriniz Kaç Saat Sürmektedir?

Genellikle 3 ila 4 saat aralığında süren hizmetlerimiz, taleplerinize göre düzenlenebilmektedir.

Tasavvuf Grubu Kaç Kişiden Oluşmaktadır?

En az 3 kişiden oluşan tasavvuf gruplarımız, taleplerinize göre artırılabilmektedir.

Hangi Enstrümanları Kullanıyorsunuz?

Ney, Ud, Klavye, Def, Bendir, Tambur ve Kanun olmak üzere 7 farklı enstrümanı hizmetlerimizde kullanabilmekteyiz. Elbette ki burada siz değerli müşterilerimizin talepleri önemlidir.

Hizmetlerinizi Yalnızca İstanbul’da Mı Sürdürüyorsunuz?

Hayır. İstanbul ile beraber çevre illerde de hizmetlerimiz sürdürülmektedir. Bu nedenle bizleri çekinmeden arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tasavvuf Grubu Kiralama Hizmetlerinde Hangi İlahileri Seslendiriyorsunuz?

Sizlerin taleplerine uygun olarak hemen hemen tüm ilahiler, en güzide şekilde seslendirilmektedir. Ekibimiz, enstrümanlarımız ve çalışma prensiplerimiz tamamen profesyonel olduğu için de bizlere güvenebilirsiniz.

[single_loop]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar