Sünnet Tahtı Yeniçeri Kiralama – Dolunay Organizasyon
Organizasyon Hizmetleri

Sünnet Tahtı Yeniçeri Kiralama

Hz. İbrahim’le başlayan ve ülkemizde çok önemli bir gelenek haline gelen sünnet düğünleri, Osmanlı Devletinde de günlerce süren eğlence ve görkemli şölenlerle geçen düğünlerimizden biri haline gelmiştir.

Günümüzde de sünnet olan her bir erkek çocuğuna şehzade edasıyla muamele edilir. Sünnet kıyafetleri;  allı pullu süslü bir sultan kıyafeti denecek kadar göz alıcı giysilerle düğün törenine getirilir. Başında kavuk hükmünde olan tüylü kimi zamanda süslü olan şapkası, elinde asası ile günün anlam ve önemine yakışır şıklığı ile sünnet kahramanı olur.

Böylesine şehzade sultan muamelesi yapılan günün sünnet çocuğuna elbette bir tahtta oturtmak da şart olur. Davetlilerin sünnet çocuğuna takacakları hediyeleri ve tebrikleri almak için sünnet çocuğunun oturtulduğu sandalyenin yerini şimdilerde görkemli bir taht tercih edilmektedir.

Sünnet organizasyonu yaparken organizasyon tercihlerinizde sünnet tahtı da kiralayabilirsiniz. Sünnet tahtları, seçtiğiniz sünnet konsepti rengine de uyum sağlayan, dilediğiniz renkte seçebilirsiniz. Beyaz, yeşil, bordo gibi geleneksel görkemli saray renklerini kullanabilirsiniz. Seçilen sünnet kıyafetiyle aynı veya uyumlu tonlarda tercih edilirse görsel estetiği de sağlamış olursunuz.

Sünnet Tahtı Kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için;

Telefon: 0535 847 89 89

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu