Blog

Sünnet Düğünü Süslemeleri Fikirleri

İslam’ın da emirlerinden biri olan sünnet, Anadolu halkının en önemli adetleri arasında yer alır. Gerek davetlilere sunduğu ikramları gerekse yapmış olduğu eğlencelerle erkek evlatlarımız için bir hayli özentili ve her şeyin özel olmasını isteriz.

Sünnet düğünleri bizim kadar çocukların da en sevdiği ve eğlendiği düğündür. Sizin için de önemli ve eğlenceli olan bu gününüz de davetlilerinize ve çocuklar için unutulmaz anlar yaşatmak istiyorsanız eğer sizin yerinize her şeyi en iyi şekilde düşünecek olan iyi bir organizasyon ekibiyle anlaşmanız yeterli olacaktır.

Organizasyon ekiplerinin günün anlam ve önemine göre yapılan bir konseptle ve salonun süslenmesiyle başlayacaktır.

Salon süslemeleri masa ve sandalyelerin örtülerinin ve seçilen konsept renkleriyle uyumlu kurdela ve balonlarla renklendirebilirsiniz.

Sünnet düğünü süslemelerin de eğlenceli bir şâşâdan yanaysanız, sünnet çocuğunun oturduğu tahtı konsept renkleriyle, renkli süslerle, ya da balon süslemesi yapabilirsiniz. Sünnet mekanının girişini ya da salonun en göze çarpan yerine sünnet çocuğun ismi balonlarla yazılabilir, jumbo balon süsleme tercih edebilirsiniz.

Giriş kapısında da yarın daire şeklinde balon süslemesi yaparak mekanınıza hoş bir düğün havası görünümü kazandırabilirsiniz.

Sünnet düğünü süslemelerinde genellikle çocukların dikkatini çekecek renkli süslere ve çoğunlukla balon süslemeye yer verebilirsiniz.

Detaylı olarak Sünnet Düğünü Organizasyonu hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

[single_loop]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar