Blog

Semazenli İslami Nişan Organizasyonu

Dolunay Organizasyon olarak; nişan ve düğün organizasyonlarınızı İslami değerlerin gerektirdiği şekilde gerçekleştiriyoruz. Organizasyon niteliğinize uygun konsept ve içerikte uyguluyoruz. Size özel hazırladığımız nişan organizasyon paketimiz arasında semazenli islami nişan organizasyonu, evlilik öncesi olup, düğün organizasyonu kadar özen gösterilmesi gereken hizmetler arasında yer almaktadır.

İslami Nişan Organizasyon Hizmeti

İslami nişan organizasyonunda sunulan hizmet kalitesi, profesyonel ekip ve malzeme, detaylı olarak konsepte uygun tasarlanır. Bayan İlahi grubu, semazen gösterisi ve semazen ekibi hem ruhunuza hem de kulağınıza hitap ediyor. İslami organizasyon konusunda yılların tecrübesi ve referansıyla çalışmalar yapan Dolunay Organizasyon ile içiniz rahat bir şekilde nişan organizasyonunuzun keyfini yaşayacaksınız. Sizler adına her şeyin düşünüldüğü, tüm detayların kontrol altına alındığı bir organizasyon hizmeti tecrübe isteyen hizmetler arasında yer almaktadır.

Bayan İlahi Grupları

Nişan organizasyonunuzda İlahi dinletilmesi, ortama manevi duygunun güzelliğini taşıyacaktır. Ruhun beslenmesi, nişan organizasyonunuzda maneviyatın hâkim olması, sizin için özel olan geceyi unutulmaz kılacaktır. Ses tınısı ve manevi duygulara tercüman olan enstrümanlarıyla bayan ilahi grubunuzu gelen davetlilere dinletmek, davetlilere vereceğiniz en anlamlı hediye olacaktır.

İlahi Grubu Enstrümanları

3 kişi ya da daha fazla kişiden oluşan bayan İlahi grubu ile Dolunay Organizasyon farkını hissedeceksiniz.

Enstrümanlar;

  • Klavye
  • Ut
  • Ney
  • Tambur
  • Kemençe

Alanında tecrübeli ekip tarafından icra edilen İlahilerin kulağınızda bırakacağı o eşsiz müziğin ve sözlerin etkisinde kalacaksınız. İlahilerin güzel ve naif bir ses ile okunması nedeniyle bayan İlahi grubu, İslami düğünlerde fazlasıyla tercih edilir.

Semazen Grupları

Semazen grubunda dilediğiniz semazen ekibi ile çalışmanız mümkün. Organizasyon alanı ve sahne büyüklüğüne uygun olarak belirleyeceğiniz semazen ekibi, Dolunay Organizasyon kalitesiyle organizasyonunuzda semah gösterisi yapacak. Dilerseniz çocuklar için oluşturulan özel bölümde, çocuk semazenler ile yapılan sunumu tercih edebilirsiniz. Yetişkinlerden ve çocuklardan oluşan semazen ekibi ile nişan organizasyonunuzun farkını hissedeceksiniz. Hem sizin hem de davetlileriniz için unutulmaz bir gece olacak ve düğün organizasyonunuz için hazırlıklara şimdiden başlayacaksınız.

 

[single_loop]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar