Blog

Nişan ve Söz Masaları Süsleme Fikirleri

Nişan organizasyonlarında son zamanlarda en popüler olan ve gün geçtikçe herkesin vazgeçilmezi haline gelen nişan masası süslemesidir. Tabi burda sadece masayla kalmayıp arka fonda yer alan perdenin, sandalyelerin, hediyeliklerin, nişan tepsisinin, ikramlıkların ve masada yer alan diğer aksesuarların süslenmesi ve birbiriyle uyumlu hale getirilmesi akıllarda nişanınızı şıklığını ve unutulmaz izlerini bırakmaktadır.

Yapılması gereken şeyler sadece masanın ön plana çıkması için onu allayıp pullamakla kalmamalı arka planda çıplak bırakılmayarak, perdeyi süsleyebilir veya son zamanların en trend süslemelerinden olan harfli balonlarla baş harflerinizi asabilirsiniz. Baş harflerinizi sadece balonla tamamlamak zorunda değilsiniz tabiki, masanın üzerine lazer yazılı isimliklerinizi de koyabilir veya dev harf biblolarıyla da tamamlayabilirsiniz.

Nişan organizasyonlarının en gözde aksesuarı hiç şüphesiz nişan tepsileridir. Nişan tepsisinde çok fazla detaya girilmemesini öneririm. Kudelayla bağlanmış yüzükler ve yüzüklerin konulduğu iki yüzük kutusu ve bir makas günün anlam ve önemini anlatmaya yetecektir. Tepsi, makas ve kutular masa süslemesindeki kullanılan konsepte uyumlu olması görütü de zarifliği tamamlayacaktır.

Kalabalık ve daha kapsamlı bir nişan organizasyonu düşünenler için, düğünden hallice bir organizasyona kendilerini hazırlamalıdır.

Nişan süslemelerinde profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olursa bize yazmaktan çekinmeyin!

Dilerseniz nişan organizasyonu fikirleri yazımıza göz atabilirsiniz.

[single_loop]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar