Blog

Nişan Organizasyonu Fikirleri

Hepimiz evliliğe atılan ilk adım olarak yapılan nişanın biricik ve eşsiz olmasını isteriz. Kimimiz aile arasında birkaç arkadaşla yüzüklerimizi takarken, kimimiz de daha büyük bir salon ve organizasyon eşliğinde kurdelalarımızı keseriz. Her ikisinin de ortak yönü elbetteki kusursuz ve en iyisi olmasını istememizdir.Kendi aranızda aile büyükleri ve bir iki arkadaşla yapacağınız nişan organizasyonunuzda, gösterişli şık bir nişan masası hazırlayabilir, ikram olarak da ufak tefek kokteyl tarzı yiyecekler sunabilirsiniz.

Masanızın konseptinin nişan kıyafetiyle uyumlu olması da bir hayli önemli bir ayrıntı. “Bu benim için çok önemli değil gösterişli olsun yeter” derseniz, nişandan sonra baktığınız fotoğraflarda ne demek istediğimi anlayabilirsiniz. Peçeteliklerden tutun da masanın arkasındaki simli perdeye veya renkli fonlara, gelinle damadın birbirini tamamlayan nişan kıyafetlerinden, nişanda dağıtılacak olan hediyeliklere kadar renk ve konseptin uyumu birbirini tamamlaması ve şık durması açısından bir hayli önemli.

Nişan masasının renk uyumundan sonra dikkat edilecek olan bir diğer önemli husus da gösterişli ve albenili olsun diye neredeyse gelin ve damadı da kapatacak büyüklükte bir sürü çiçek kullanılmasıdır. Eğer sizde zarif ve şıklıktan yanaysanız masanın her iki başına konulacak olan orta boy çiçek size istediğiniz estetiği sunacaktır. Masanın örtüsünü simli ışıltılı bir tül ya da sade istediğiniz düz renk bir örtü seçip masanın ortasını konsepte uygun renkteki çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Masaya hava katacak olan mumluklar, ikramlıkların sunulduğu sunum tabakları, hediyeliklerin konulduğu sunum tepsisi ve tabiki de en önemlisi olan nişan yüzüklerin konulduğu tepsinin uyumlu olması masanın şıklığını tamamlayacak diğer hususlardır.
Eğer komsept rengi olarak gold seçtiyseniz her şeyin bu tonlarda olmasına dikkat edin. Nişan organizasyonunda kullanılan ve sıklıkla tercih edilen harfli balonlar da dahil bu renk tonlarından ayrı olmamalı. Örneğin uyum açısından gümüş ve gold karma kullanılmamalı her ikisi ayrı ayrı değerlendirilmelidir..

Nişan organizasyonu konusunda profesyonel bir hizmet almak için yardıma ihtiyaç duyarsanız biz dolunay organizasyon olarak hep yanınızdayız.. Neler yaptığımızı merak ediyorsanız Nişan organizasyonu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

[single_loop]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar