Blog

Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Göz bebeğiniz ve en değerliniz oğlunuzun en önemli gününde tüm organizasyonun sorunsuz geçmesini istemek en doğal hakkınızdır. Türk örf ve adetlerine göre düzenlenen Mevlitli sünnet organizasyonu işlerinde sınır tanımayan bir hizmet verilir. Mevlitli sünnet organizasyonu için süsleme hizmeti, semazen ekibi, taht yeniçeri ekibi, animasyon ekibi, mevlithan, mehter takımı, ilahi grubu, panayır yiyecekleri, yemek, garson gibi tüm detaylar birbiri ile bir ahenk şeklinde olur. Siz davetin tadını çıkartırken tüm organizasyon sorunsuz bir şekilde yürür.

Organizasyon Yemekleri

Sünnet organizasyonları en az 100 kişilik en fazla da 1000 kişilik olur. Kişi sayısına göre belirlenen yemek menüsü Osmanlı Saray mutfağının esintilerini yansıtır. Genellikle bu tarz organizasyonlarda et ya da tavuk kavurma kullanılırken yanında saray mutfağının en önemli yemeği iç pilav ikram edilir. Kuru üzüm şerbeti ise gelenlerin damaklarını tatlandırır. Tam bir Osmanlı mutfağı yemekleri yiyen misafirleriniz eski günleri yad ederler.

Türk Âdeti: Mevlitli sünnet organizasyonu

Yıllardır süre gelen sünnetler, Mevlitli sünnet organizasyonu şeklinde yapılır. Büyükler bir yanda yemekleri eşliğine ilahileri dinlerken küçük misafirler ise Mevlitli sünnet organizasyonu kapsamında gelen palyaço ile eğlencenin tadına varır. Sünnet alanında bulunan Hacivat karagöz, popcorn arabası, pamuklu şeker arabası, balon süslemeler, Nasrettin Hoca figürleri ile sünnet karnaval havasında geçer. En mutlu gününüzde sizinle bu anları paylaşan misafirleriniz unutulmaz dakikalar yaşarlar.

Sünnet düğünü organizasyonlarımızın içerikleri ve Sünnet düğünü fiyatlarını öğrenmek detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

[single_loop]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar