Organizasyon Hizmetleri

Mehter Takımı Organizasyonu

Mehter Takımı Organizasyonu Nedir?

Mehteran Takımı, 16. yüzyılda dünyanın en güçlü imparatorluğu olan Osmanlı İmparatorluğu döneminden günümüze kalan, aynı zamanda bizler için bir o kadar öneme sahip bulunan büyük miraslardan birisidir. Ayrıca Mehteran, dünyanın en eski olarak bilinmekte olan askeri ordu bando takımlarından biri olarak ün salmıştır. Mehter takımı,  mehteran organizasyon ekibi, mehteran bölüğü, mehterbaşı, çevgen, boruzen, zurna, nakkare, zil, davul ve kösten den oluşmaktadır.

Mehteran Takımı Kiralama Hizmeti

Mehter Takımı Organizasyonu

Dolunay Organizasyon şirketi olarak, Düğün Organizasyonları, Sünnet Düğün Organizasyonları, Nişan Merasimleri, Açılış Kutlamaları, Ramazan Ayı Etkinlikleri, Asker Eğlenceleri, Gelin Alma ya da Gelin Çıkarma merasimleri ve İstanbul’un Fetih kutlamalarında siz değerli müşterilerimizin bu gibi özel günlerinde, tarihi ve kültürel duyguları doyasıya hissetmeniz, aynı zamanda milli duygularınızın canlanması için kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Dolunay Organizasyonu olarak düğün, asker uğurlama, sünnet düğünü ve kız isteme merasimi vb. gibi özel günlerinizde Mehter Takımı Organizasyonu hizmetimizi kiralayabilirsiniz. Mehteran Takımı hizmetimiz aracılığı ile değerli günlerinize ihtişam katabilirsiniz.

Mehter Takımı Organizasyon ekibimiz sayesinde birbirinden güzel ve heyecan verici marşları dinleyebilirsiniz ve konuklarınızın keyif dolu bir müzik ziyafeti yaşamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Dolunay Organizasyon olarak düzenlemiş olduğumuz Mehteran Takımı Kiralama hizmetimizde, ekipte bulunacak kişi sayısını sizin isteğiniz doğrultusunda belirleyebiliriz.

Dini Düğün Organizasyonu

Mehteran Takımı Organizasyonu hizmetlerimiz özel günlerinizin türüne göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Örnek verecek olursak, sünnet eğlencelerinde çocuğunuz yeniçeri tasarımlı kıyafetler giymiş olan Mehteran ekibimiz ile sünnet tahtı üzerinde taşınmaktadır. Düğün merasimlerinizde ise Mehteran ekibimiz tam takım olarak gelin ve damata eşlik ederek düğün davetlileriniz için güzel bir karşılama programı yapmakta ve bu sırada arka planda birbirinden güzel nağmeler çalmaktadır.

Sitemizde bulunmakta olan Mehteran Takımı Organizasyonu programlarımızdan alıntıladığımız videoları izleyerek hizmetlerimizin kalitesi hakkında görsel bir fikir edinebilir ve güvenle organizasyon hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Yapmayı düşündüğünüz organizasyon türüne göre, yapabileceklerimiz çeşitlilik gösterdiğinden, görüşme anında tüm detayları birlikte belirlemek isteriz. Sizler de özel günlerinizde, aileniz, sevdikleriniz ile unutulmayacak, heyecan dolu anlar yaşamak ve mehter marşı nağmeleri ile ortamlarınızı şenlendirmek isterseniz eğer, lütfen bizi arayınız.

Mehter Takımındaki Kişi Sayısını Siz Belirleyin

Mehteran Ekibi Kiralama

Mehter Takımını aranızda görmek istediğinizde takımın kaç kişilik bir gruptan oluşacağını siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Düzenlediğiniz organizasyonun türüne ve organizasyonun düzenlendiği mekânın büyüklüğüne bağlı olarak farklı sayılar belirleyebilirsiniz. Eğer bir fikriniz yoksa bu konuda müşteri temsilcilerimizden yardım isteyebilirsiniz. Sizin için en ideal sayı belirlenecek ve Mehter Takımı hazır olarak belirtmiş olduğunuz adrese gönderilecektir.

Kıyafetlerden kullanılan ekipmanlara kadar tüm her şey Osmanlı dönemindeki Mehteranlar dikkate alınarak yapılmaktadır. Ayrıca sadece o dönenim Mehter şarkıları seslendirilir. Firma bünyesinde bulunan Mehter Takımı Türkiye’nin en çok tercih edilen mehter takımlarından bir tanesidir. Deneyimli mehter takımı yurtiçi ve yurtdışında birçok organizasyona katılıyor.

Mehteran Takımı Hakkında

Mehter Takımı Organizasyonu

Osmanlı zamanından günümüze kadar gelen ve her defasından içimizdeki duyguları açığa çıkaran Mehter Marşı, günümüzde dahi on binlerce kişi tarafından büyük bir hayranlıkla dinlenmektedir. Mehter Takımı her vurduğunda arzı ve arşı titretir. Attığı her adımda, heybetli duruşuyla yüreklere korku salan ve savaşlara farklı bir hava katan Mehter Takımı üç adımda bir verilen selam ve okunan her duada ölmeye hazır olanlar için bir simgedir.

Osmanlı döneminde ordu ile beraber savaşlara katılan ve davullarının her ritminde, söylenen her sözle orduya güç katan Mehter Takımı günümüzde de özel günlerinizde düzenlediğiniz organizasyonlara renk ve farklı bir hava katmak için sizlere hizmet veriyor. Eğer konuklarınıza farklı bir atmosferde geçmişimizden günümüze kadar gelmeyi başarmış Mehter Takımının o eşsiz bestelerini dinletmek isterseniz yapmanız gereken Dolunay Organizasyon olarak bizimle iletişime geçmek olacaktır.

Videolarımızı izleyin..

Mehter Takımı Organizasyonu hakkında bilgi almak için hemen arayın

Telefon: 0535 847 89 89

[single_loop]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar