İslami Kına Organizasyonu – Dolunay Organizasyon

İslami Kına Organizasyonu

Kösem Sultan Paketi

İslami Kına Organizasyonu Kösem Sultan Paketi

Mahidevran Sultan Paketi

İslami Kına Organizasyonu Mahidevran Sultan Paketi

Mihrimah Sultan Paketi

İslami Kına Organizasyonu Mihrimah Sultan Paketi

Hürrem Sultan Paketi

İslami Kına Organizasyonu Hürrem Sultan Paketi

Kına Gecesi Nedir?

Kına organizasyonu özel tercihlerinize göre şekillenebilen paketlerimiz de bulunmaktadır. Kına organizasyonu fiyatları Dolunayorganizasyon.com’da!

Gelinler için düğün günü öncesinde yapılan organizasyonlardan birisi kına gecesidir. Bu gecede geline kına yakılarak arkadaşlar, akrabalar ve misafirlerle eğlenilir. Misafirlerin ağırlandığı aynı zamanda gelin için özel bir gün olan kına geceleri için Dolunay Organizasyon olarak kına gecesi organizasyonu yapıyoruz. Bu kampanyalarımızla kına gecesi için birçok hizmeti uygun fiyatlar karşılığında veriyoruz. Gelinin salonu girişinden kınanın yakımı ve törenin bitimine kadar pek çok hizmeti sunduğumuz kampanyalar içinde gerçekleştiriyoruz.

Kına Gecesi Kampanyalarımızda Verdiğimiz Hizmetler

Kına geceleri için profesyonel hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizle kişilerin geceleri için yapmaları gereken pek çok işi bizler yapıyoruz. Ayrıca onların hayallerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

 • Bayan sunucu
 • Kına mekanındaki masa ve sandalyelerin süslenmesi
 • Tasavvuf grubu
 • Dini hocalar (bayan)
 • Hint kınası
 • Kına ekibi
 • Bayan garsonlar
 • Semazen gösterisi
 • Kına mekanı süslemesi
 • Kına tahtı
 • İlahi grubu
 • Palyaço

Tüm bu hizmetleri ve taleplere uygun ekstra hizmetleri profesyonel olarak veriyoruz. Bu hizmetlerimizi normal ve İslami kına geceleri yapmak isteyen kişiler tercih edebiliyorlar.

Kına Gecesi Kampanya Fiyatları

Kına gecelerinin unutulmaması, gelinleri ve misafirleri mutlu etmesi için kına gecesi kampanya paketleri sunuyoruz. Paketlerimizde mekan süslemesinden kına yakımına kadar gerekli olabilecek her türlü hizmeti bulunduruyoruz. Böylelikle müşterilerimiz hizmetleri tek tek alıp ücret ödemektense paket halinde satın alarak detayları düşünmek zorunda kalmıyorlar.

Ayrıca kına geceleri kampanyaları kapsamında sunmuş olduğumuz paketlerle normal şartlardan daha kına gecesi organizasyon ücreti ödemiş oluyorlar. Kampanya paketlerimizi Hürrem Sultan, Mahrimah Sultan, Mahidevran Sultan ve Kösem Sultan kına paketleri oluyor. Bu paketlerimizi İslami özelliklere sahip kına geceleri yapmak isteyen kişiler tercih edebiliyorlar.

Profesyonel Kına Yakımı

Kına gecesi kampanya paketlerimizi tercih eden müşterilerimiz için kına boyunca ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Kına gecesinin başlangıcında yapılması gereken sunumları Dolunay Organizasyon garsonları ve görevlilerimizle gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde geline yardımcı olacak ve dans edecek kızları da pakete bağlı olarak belirleyip geceye hazırlıyoruz.

Böylelikle gelinlerin asla unutamayacakları bir gece yaşamalarını sağlıyoruz. İkram ve dans gibi sunduğumuz hizmetler dışında geline kına yakımını da profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. İsteğe göre müziklerle veya dualarla kına yakımı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle gelin yakınlarının kına yakarken eğlenceyi kaçırmalarının önüne geçiyoruz.

Kına Kampanya Paketlerinde Yer Alan Malzemeler

Kına gecesi kampanyalarımızda yapılacak program son derece önemli oluyor. Program içeriğimiz paketlerimizle belirlenmiş oluyor ve sıralamaya aynen uyuyoruz. Açılıştan kapanışa kadar sorunsuz kına gecesi gerçekleşmesini sağlıyoruz. Program içeriği yanı sıra kişiler kına kampanya paketlerimize dahil olarak sunduğumuz malzeme hizmetlerini merak ediyorlar.

Paketlerimiz de yer alan malzemeler arasında şu malzemeler bulunuyor; kına tepsisi, gelin tahtı, jardinyer takımı, kına, gelin yolu, kahve fincanı, zil, mum, arkadaş bindallısı, damat fesi, el gülü, gelin yüz örtüsü ve bereket testisidir. Bu malzemeler paketlerimize bağlı olarak fazla veya eksik olabiliyor. Kına gecesi kampanyalarımız içinse 24 saat hizmet veriyoruz. Böylece müşterilerimiz kına gecesi organizasyon ve kampanya paketi taleplerini diledikleri zaman bizlere iletebiliyorlar.

Başa dön tuşu