İlahi Sanatçıları Organizasyonu – Dolunay Organizasyon
Organizasyon Hizmetleri

İlahi Sanatçıları Organizasyonu

İlahi Sanatçıları Organizasyon Hizmeti

İlahi sanatçılarıyla bir organizasyon yapmak istiyorsanız bunun illa düğün içerikli olması da gerekmez elbette. Manevi bir havayla dernek açılışı, iş yemeği veya önemli kişilerle yapacağınız iş görüşmesi ya da toplantı tarzı görüşmeleriniz de de ilahi sanatçılarıyla bir organizasyon tercih edebilirisiniz. Böylelikle uzun ve sıkıcı geçecek bir akşam toplantınızı renklendirebilir ve daha hoş geçmesini sağlayabilirsiniz.

İlahi sanatçıları islami düğünnişansünnet düğünleri gibi bir çok alanda hizmet vererek size maneviyat dolu bir atmosfer sunarak islami usullere uygun bir gün sunuyoruz.

İslami organizasyonlarda, onlarca ilahi sanatçılarımızla sizlerleyiz…

İlahi Sanatçıları Organizasyonu

Hepimizin ekranlardan tanıdığı ve dinlerken manevi duygular hissettiği ilahi sanatçılarına artık ulaşmak çok kolay.

Sizin için en özel anlarınıza eşlik edecek, önemli günlerinizi anlamlandıracak olan ilahi sanatçılarını da organizasyon ekibiniz içine dahil edebilirsiniz.

Sevdiğiniz İlahi sanatçılarınızı seçebilir, rezervasyon ve organizasyon için irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Uzun yıllar severek dinlediğiniz ilahi sanatçıları sizin için anlamlı  bir o kadar da özel gününüz için seslendireceği ilahi ve ezgilerle hem sizlere hem de davetlilere unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

İlahi Sanatçısı Kiralama

İlahi Sanatçılarımız ile birbirinden değerli ve tanınmış İlahi Sanatçılarımız; deneyimli, tecrübeli ve halk arasında çok sevilen kişilerdir. Değerli sanatçılarımızın ortak özelliği ise; albümlerinin ve eserlerinin Türkiye’ye tanıtılmış olmasıdır. Özel gün ve gecelerinizi İlahi Sanatçılarımız ile gerçekleştirmek ve misafirlerinize huzur katmak için ilahi sanatçısı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dolunay Organizasyon olarak uzun yıllardan beri İlahi Sanatçılarımızı sizlerin en güzel organizasyon ve programlarınıza ulaşmalarını sağlıyoruz. İslami Düğün Organizasyonu, İslami Düğün Organizasyonu hizmetlerimizde kaliteye ağırlık vermekteyiz. Aynı zamanda nişan organizasyonu ve belediye programlarınızda da İlahi Sanatçılarımız ile menajerlik hizmetleri vermekteyiz.

Ülkemizin yakından tanıdığı ve son derece başarılı ve ilgi çeken albümler ve eserler ile gönüllerde taht kurmayı başarmış İlahi Sanatçıları; her daim sizlerle olmaya devam ediyor. İlahi Sanatçılarımızı en güzel ve özel anlarınızda sizlerle buluşturuyoruz. İlahi Sanatçılarımız ile ilgili detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırabilmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle Kutlu Doğum Programları, İslami Konser ve Ramazan Etkinlikleri gibi organizasyonlarınıza manevi hava katarak unutulmaz vakitler geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Dini davet ve organizasyonlarınız başta olmak üzere birbirinden farklı gün ve gecelerinizde sesleri ile nam salmış İlahi Sanatçılarımız sizlerin talep ve isteklerinizi de dikkate alarak sevilen ilahileri seslendirmektedir.

Dilediğiniz mekanlara ve adreslere İlahi Sanatçılarımızı ulaştırarak sizlerin birbirinden değerli kişilerle organizasyon programınızı gerçekleştiriyoruz.

İlahi Sanatçılarımız

İlahi Sanatçıları Organizasyonu

Sadece düğün, sünnet düğünü için değil, ramazan etkinlikleri, kutlu doğum, mevlid, kandiller ve daha bir çok etkinlik için rezervasyon yaparak gününüzü anlamlandırabilirsiniz.

İslam’ın nikah anlayışı yalnızca insanlara duyurmaktan ibarettir. Bunun beraberinde getirdiği düğün, eğlence, yemekli ziyafet etkinlikleri de son zamanlar da yerini islami düğün dediğimiz organizasyonlara bırakmış durumdadır. İslami düğünü diğer düğünlerden ayıran yönleri; çalgı ve oynamaların yerini, tasavvuf gruplarının gelen davetlilere dinlettiği tasavvuf müzikleri, ilahiler, ezgiler ve semazen gösterileri gibi sekülerlikten uzak daha manevi ağırlıklı bir organizasyon olmasıdır.

İlahi sanatçıları, islami düğün organizasyonlarında program boyunca müziklerini dinleyenleri kimi zaman hüzünlendirip, kimi zamanda coşkunluk verecek şekilde tertip ederek dinleyenleri sıkmamaya oldukça özen gösterirler. İslami düğün organizasyonlarının neredeyse tamamında tercih edilen ilahi sanatçıları, bir çok ünlü sanatçıya ait bestelerle en çok dinlenen ezgi ve ilahilerle dinleyenlere unutulmaz duygu dolu bir gece yaşatır.

Siz de eğer gelişi güzel çalınan müzikler yerine ilahi sanatçılar eşliğinde bir düğün organizasyonu veya sünnet düğünü tertip etmek istiyosanız, ilahi sanatçıların da sahne aldığı bir organizasyon tercih edebilirsiniz.

İslamın bir gereği olan ve toplumumuzda erkek çocuklarına yüzde yüz yapılan en önemli düğünlerimizden biri haline gelen sünnet düğünlerinde de manevi bir hava eşliğinde yapmayı düşünüyorsanız eğer ilahi sanatçılarımızdan en çok dinlediğiniz, en beğenilen ezgileriyle gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey istediğiniz ilahi sanatçılarımızdan biri seçerek bize bildirmeniz.

İlahi sanatçılarımızdan ve hocalarımızdan dünyaca ünlü Abdurrahman Önül, Nihat Hatipoğlu, Mustafa Karataş, Sedat Uçan gibi bir çok sevilen ve gözde isimlerle akıllara kazınan bir düğün organizasyonu da hayal değil. Bu ve bunun gibi büyük programları düzenleyen organizasyon ekipleriyle bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz sadece bayan ilahi grubu sayfamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İlahi sanatçısı organizasyon fiyatları hakkında bilgi almak için;

Telefon: 0535 847 89 89

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu