Haberler

Covid 19 Kurallarına Uygun Organizasyon

Dünya genelini etkileyen Covid-19 sonrası düğün organizasyonları artık değişti. Bu anlamda daha güvenli, sosyal mesafe kurallarına uygun ve daha hijyenik düğün organizasyonu planlamasına geçildi. Dolunay Organizasyon olarak Covid 19 ve düğün organizasyonu yapısını daha güvenilir hale getiriyoruz. Gerekli tüm sağlık tedbirleri alınarak yapılan organizasyon içeriklerinde masa düzeninden, catering hizmetine kadar daha kapsamlı hizmet sunuluyor.

Covid-19 Düğün Organizasyonunda Yapılan Hizmetler

Covid-19 salgınından etkilenmemek adına davetliler ve düğün sahipleri için geniş sağlık önlemleri alan Dolunay Organizasyon, düğün hayalinizi ertelemiyor. Daha güvenli bir düğün organize ederek sizleri ve sevdiklerinizi bu en özel günde korumaya devam ediyor. Masa düzeni, catering, dans grupları, takı merasimi, pasta kesimi, dans pist alanına kadar her anlamda değişiklik söz konusu…

Covid-19 Masa Düzeni

Covid-19 sonrası düğün organizasyonları davetli sayısında mekân büyüklüğüne göre kişi sayısında azalma meydana geliyor. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenmiş masa düzeninde özellikle davetlilerin arasında biraz mesafe oluyor.

Masa düzeni;

  • Davetliler arasında 1–1,5 mt mesafe
  • Masalar arasında gerekli açıklık
  • Masa üzerinde bulunan giydirme ve objeler dezenfekte edilmiş
  • Masa kullanımında her kullanım sonrası dezenfektasyon işlemi
  • Masa oturma düzeninde aralarda 2 sandalye boşluk olacak şekilde düzenleme

Masa düzeninde yapılan bu uygulama, organizasyon firmamız tarafından düğün organizasyon başlangıcından, düğün sonuna kadar devam etmektedir.

Covid-19 Takı Merasimi

Takı merasiminde özellikle yakın temas halinde bulunulması artık mümkün değil. Davetlilerin düğün sahipleriyle yakınlaşması, takı takarken temas halinde olması yerine sosyal mesafe kurallarına uygun çözümler üretiyor. İsteğe bağlı olarak özel takı mankeni düğün alanına getirilerek takı takılabiliyor.

Gelin ve damatlık giydirilen mankenlerimiz, takı takmadan olmaz diyenler için düşünülmüş bir uygulamadır. Diğer bir yöntem ise takının bir sandık içerisine bırakılmasıdır. Bu yöntemle davetliler takı için hazırlanmış bir sandık içerisine takılarını koyabiliyorlar.

Covid-19 Düğün Organizasyon Fiyatları

Covid-19 panedemik vakası ile ön plana çıkan hijyen her bireyin hayat boyu dikkat etmesi gereken bir durumdur. Değişen fiyatlar değiş sadece düğün organizasyonuna gelecek olan davetliler arasında biraz kısıtlamaya gitmeniz olacaktır. Dolunay Organizasyon olarak bu anlamda sizlere fiyat konusunda her zaman destek olmaktayız. En mutlu gününüzü sağlıklı günlere taşımanızı sağlıyoruz.

 

[single_loop]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar