Bayan İlahi Grubu İstanbul – Dolunay Organizasyon
Organizasyon Hizmetleri

Bayan İlahi Grubu

Bayan İlahi Grubu

Günümüzde insanlar eğlenmek ve vakit geçirmek amacıyla birçok farklı etkinliğe imza atıyorlar. Bunun yanında özel günler de bu etkinliklerin yapıldığı alanlardan birisi. İşte tam bu noktada karşımıza bayan ilahi grubu çıkıyor. Bilindiği gibi ilahiler toplumumuzda büyük bir yere sahiptir. Bu grubun özelliği ise grup üyelerinin tamamının konservatuar mezunu olmasıdır. Yani ses olarak büyük bir avantajları bulunmaktadır. Alanlarında oldukça başarılı olan grup bütün parçaları uyum içerisinde okuyabilmektedir. Özellikle kına gecelerinde grup, tasavvuf gruplarıyla birlikte sıkça tercih edilmektedir. Grup üyeleri konservatuar mezunu olduğu için birçok enstrümanı da kolaylıkla kullanabilmektedir. Grup içerisinde ney, klasik kemençe, ud, tambur, def ve klavye gibi çalgılar kullanılmaktadır.

İlahilerin en büyük önemi içten ve güzel bir ses ile okunmasıdır. Bu şekilde okunursa ancak dinleyiciye hitap edebilir. Bayan ilahi grubu bu işin en güzel örneklerini vermektedir. Parçaları çok içten ve samimi bir ses ile okudukları için dinleyenleri mest etmektedir. Ülkemizde böyle bir grubu bulabilmek kolay olmayacaktır. Ancak Dolunay Organizasyon olarak gruplarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Grup sayısının az olması nedeniyle gruba yalnızca rezervasyon sistemi ile ulaşabiliyorsunuz. Rezervasyona göre grubun hangi tarihlerde boş olduğunu kolaylıkla görebiliyorsunuz. Eğer siz de grup ile çalışmak istiyorsanız mutlaka rezervasyonunuzu önceden yaptırmalısınız. Çünkü kısa bir süre önce yer bulmanız zor olabilir.

Farklı bir etkinlik arayanlar için bayan ilahi grubu oldukça iyi bir alternatif olacaktır. Üstelik grubun ücretleri normal bir eğlence grubundan oldukça düşüktür. Bunun yanında ilahi grubu size daha uzun bir süre hizmet verebilir. Grubun bir başka avantajı ise grup içerisindeki çalgı aletlerini seçebilmenizdir. Böylelikle hangi enstrümanı istiyorsanız o enstrümanı etkinlik içerisinde kullanabilirsiniz.

Yapılan organizasyonlar etkinliklerinizi renklendiren en önemli noktalardır. Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda bu etkinliğin anısını fazlasıyla hissedebilirsiniz. Üstelik hoş vakit geçirmeniz içten bile olmayacaktır. Grup üyelerinin tamamının bayanlardan oluşması ortama ayrıca bir farklılık da katacaktır. Bu nedenle siz de kına ve diğer farklı etkinlikleriniz için bayan ilahi grubu tercih edebilirsiniz. Tercihlerinizin iyi bir şekilde değerlendirilmesi açısından iyi bir grupla ve iyi bir organizasyon firması ile çalışmanız da oldukça önemlidir. Bu nedenle eğer böyle bir etkinlik düşünüyorsanız organizasyonu emanet edeceğiniz firmayı dikkatli bir şekilde araştırıp seçmeniz gerekmektedir. Araştırmalarınızı internet üzerinden kısa bir şekilde yaparak kendiniz için en uygun tarihi kararlaştırabilirsiniz. Grup işlerinizi ayarladıktan sonra hoş vakit geçireceğinizi garanti ediyoruz.

Bayan İlahi Grubu Organizasyonlarımızdan Bazıları

Bayan İlahi Grubu fiyatları hakkında bilgi almak için;

Telefon: 0535 847 89 89

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu